Podľa oficiálnych informácií spáchal Adolf Hitler samovraždu v apríli1945, kedy už bolo jasné, že Nemecko kapituluje a prehrá 2. svetovú vojnu. Niektoré zdroje hovoria o inom slede historických udalostí a jedným z dôkazov môže byť aj táto údajná fotka CIA z roku 1954!

Adolf Hitler bol nemecký kancelár a následne diktátor, ktorý je dodnes považovaný za jedného z najväčších masových vrahov v histórii ľudstva. Podľa historických učebníc mal zomrieť v roku 1945, konkrétne 30. apríla, kedy mal spáchať samovraždu. O jeho smrti sa však dodnes vedú diskusie, pretože ruskí vojaci údajne nikdy nenašli celé pozostatky tiel a tiež sa špekuluje o tom, že Hitler mal ujsť do Latinskej Ameriky.

Portál Unilad nedávno priniesol článok o dobových dokumentoch CIA, čo je Ústredná spravodajská služba Spojených štátov, ktorá bola založená v roku 1947. Tieto dokumenty tvrdia, že Hitler mal vlastnú smrť nafingovať a ujsť do Kolumbie, odkiaľ sa mal v roku 1955 presunúť do Argentíny. Tentokrát však ide o viac, ako len o číru teóriu, pretože súčasťou zverejnených dokumentov je aj fotka.

Adolf Hitler Argentína

Tá má pochádzať z roku 1954 a mala byť vyhotovená v meste Tunja v Kolumbii. Jej názov znie: Adolf Schrittelmayor, Tunja, Kolumbia, 1954. Schrittelmayor malo byť zmenené priezvisko niekdajšieho nacistického diktátora. V septembri 1955 už spis CIA o fotke nepojednáva ako o snímke muža menom Adolf Schrittelmayor, ale ako o mužovi menom Adolf Hitler. Uvedené dokumenty, ako aj fotka, pochádzajú zo stránky Cia.gov.

Fotka Adolha Hiltera, ktorá mal byť vyhotovená v roku 1954 v meste Tunja v Kolumbii

Zdroj: Cia.gov, Unilad.co.uk | Foto: Cia.gov, YouTube