Zuzanita sa len pred pár mesiacmi pochválila na Instagrame zásnubným prsteňom. Meno svojho vyvoleného nechcela prezradiť, pretože si chcela strážiť svoje súkromie. Teraz však zmenila názor.

Zuzanita sa chválila fotkou zásnubného prsteňa len pred pár mesiacmi a vyzeralo to tak, že si žije svoju rozprávku. Hoci neprezradila, kto je jej vyvolený, pôsobila šťastne. Teda až do dnešného dňa. Na príbehu v Instagrame prezradila, že hoci nerada rieši veci pomocou sociálnej siete, práve vďaka tomu odhalila, že ju jej milý podvádza. Jeho milenka totiž zverejnila ich spoločné fotky. Najhoršie na tom je, že jej tvrdil, že je na služobnej ceste. Zuzanita je tak poriadne sklamaná a viní všetkých chlapov.

Tím odkazuje jedno: „Chlapi sú kur*y a ja mám smolu. Tým narážam na to, že som zistila, že ma môj milovaný budúci manžel podvádza. Keby tá krava nebola pridala fotky práve môjho drahého, kde je na služobnej ceste, tak to nikdy nezistím. Takže Slovák alebo nejaký zahraničný, je to jedno. Všetko je to na pi*u úplne,“ vyhlásila.

Povedala mu, že môže už spávať s kým chce, len s ňou nie a zásnubný prsteň si necháva. Plánuje ho predať a za získané peniaze si bude užívať život. Neskôr napísala, že je opäť slobodná a bohatá o zážitky a diamant. No, ak chcete vidieť jej celý náklad, pozrite si video nižšie.

Zuzanita

Zuzanita Zuzanita Zuzanita

Video si môžete pozrieť –TU–

Foto: Instagram/Z.u.z.a.n.i.t.a