Zuzana Žilinčíková, alias Zuzanita, patrí v zoznamke Take Me Out bezpochyby k najvýraznejším súťažiacim. Do očí každého chlapa udrú jej obrovské prednosti spolu s výraznými perami. Neuveríte, ako ale vyzerala Zuzana ešte pred zákrokmi!Zuzanita v zoznamke Take Me Out vždy poriadne zamieša karty, keď sa na obrazovke objaví v odvážnych šatách a chlapov odpálkuje jedinou vetou. Táto šelmička síce vyzerá ako dominantná dračica, no v skutočnosti to má Zuzana rada v posteli celkom inak.

Na výraznej blondínke sa nedá nevšimnúť, že jej telo aj tvár prešli lekárskymi zásahmi. Obrovské prsia a výrazná pusa ale neboli Zuzkinými zabijáckymi zbraňami vždy. Na fotky spred pár rokov by ste sa museli pozrieť minimálne dvakrát, aby ste v nich spoznali dnešnú šelmu. Pred zákrokom totiž Zuzanita vyzerala priam nevinne, s výrazom dievčatka a copíkmi školáčky. Čo poviete, dali by ste si povedať teraz alebo kedysi?

Zuzanita TERAZ

Zuzanita KEDYSI

Zdroj | Foto: Facebook, Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Retro
Riadi sa heslom Čo ťa nezabije, to ťa trafí nabudúce. Preto najradšej kľučkuje, hlavne medzi ženami. Svoje skúsenosti a postrehy zo života hádže na papier, alebo za hlavu.