Slovenská herečka Zuzana Vačková má i na prahu päťdesiatky poriadnu dávku s*xepílu. Nie nadarmo je predsa označovaná za milfku, ktorú by radi poláskali aj muži mladších ročníkov. Aký má však ona vzťah k erotike ako takej? V najnovšom rozhovore pre internetový portál Topky.sk sa Zuzka rozhovorila o tom, či by si zahrala vo filme s nádychom perverznosti. Budete prekvapený!

49-ročnú blondínku vyspovedali redaktori Topky.sk pred premiérou poslednej časti filmovej série 50 odtieňov, v ktorej o horúce scény nebola núdza. Padla teda i otázka, či by sa podobného projektu zúčastnila i Zuzana. Herečka nás však svojou odpoveďou poriadne šokovala:

„V divadle hrám ženu ľahkých mravov a nemám problém mať napríklad ani veľký dekolt. Veď keď to patrí k tomu, tak prečo nie? Natočiť film iba o nejakej fyzickej túžbe by bolo málo, ale pokiaľ sa to pretkáva naším životom tak, ako sa to bežne pretkáva, tak prečo nie? Veď ja sa nemôžem teraz rozhodnúť, že budem točiť filmy iba o hrdinkách, ktoré po nikom nikdy netúžili, lebo sa to nepatrí. Patrí sa to – a je to pekné,“ vyjadrila sa pre Topky Zuzana. Znamená to teda, že sa v blízkej budúcnosti môžeme tešiť na šteklivé scény v jej podaní? Už teraz sa nevieme dočkať!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zuzana Vačková

Zdroj: Topky | Foto: Instagram