Zuzana Plačková sa preslávila ako slovenská playmate a neskôr účinkovala aj v reality šou Hotel Paradise. Nikdy sa netajila tým, že si k dobrému výzoru dopomohla aj plastickými operáciami. Ako dopadol najnovší zákrok?

Len pred pár dňami Zuzana Plačková na Instagrame oznámila, že si ide dať zväčšiť pozadie. Sama priznala, že túži po niečom takom ako má Kim Kardashian, no nechce ho neprirodzene veľký. Zuzana však odmieta implantáty, a tak jej na klinike mali jednoducho premiestniť tuk z nechceného miesta (v jej prípade z bruška) a vložiť ho do partií, ktoré chce zväčšiť.

Teraz má známa slovenská playmate už po operácii a pochválila sa aj fotkou po zákroku. Fanúšikom opísala, ako to celé prebiehalo. „Tak, už mám po. Nebudem klamať, pred operáciou som bola vo veľkom strese, čo je asi normálne, no najviac mi to uľahčoval celý tím skutočne super ľudí. Každopádne, operácia bola skutočne bez akejkoľvek bolesti, odobral sa tuk z bruška a následne sa vytvaroval zadoček… Odporúčam, nemáte sa skutočne čoho báť. A teraz, ako ležím doma, nemám žiadne bolesti, neužila som zatiaľ ani tabletku od bolesti, ani nič,“ zdôverila sa. Nuž, sme teda zvedaví na výsledok na ďalších fotkách!

Foto: Instagram/Queen.plackova