Amy Thompson patrila medzi výstavné kusy a každý chlap sa žiadostivo otáčal, keď prešla okolo. Blondínka si pozornosť vždy poriadne užívala a snažila sa spraviť všetko preto, aby patrila medzi obľúbencov. Raz sa jej to však vypomstilo. Amy sa chystala na diskotéku a okrem množstva alkoholu, za ktoré by sa nehanbil ani stokilový drevorubač, dostala vo svojej 16-ročnej hlavičke geniálny nápad – skúsiť extázu. Zohnať drogy nebol žiaden problém, a tak sa spolu s kamarátkou vydali na drogovú “jazdu”.

Po pár minútach eufórie a zábavy sa stalo niečo, čo nečakala ani jedna z nich. Dievčatá padli na zem a ostali ležať v bezvedomí. Tým sa však toto šialenstvo ani zďaleka neskončilo. Život mladých krások už nebol nikdy ako predtým. Amy sa síce prebrala v nemocnici, no natrvalo si poškodila mozog. Následne sa musela odznova učiť rozprávať a po jej krásnej tvári už neostalo ani stopy…

Video/Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Fanúšik Kubricka, pekných žien, zábavy a jednoduchého pohľadu na život. Postarám sa o to, aby sa k vám všetky pikošky dostali okamžite a v tom najkvalitnejšom spracovaní! ;)