Pekná tvár, dobrá postava, dlhé vlasy – fajn baba, poviete si. Všetko sa však môže zmeniť vo chvíli, keď kočka otvorí ústa a namiesto perličiek ukáže akési pokrivené hrable. To bol, bohužiaľ, aj prípad Ellie Jones.Ellie to v živote nemala ľahké. V ôsmich rokoch jej prestala rásť čelusť, kvôli čomu sa tak do malého priestoru nevedeli natlačiš všetky jej zuby. Výsledkom bol krivý chrup a zároveň i predkus. Až donedávna sa stretávala so samými posmeškami, ktoré ju, samozrejme, trápili.

V šestnástich rokoch absolvovala dievčina svoj prvý bolestivý zákrok, následne nejedla dva mesiace nič iné ako tekutú stravu. Potom ju čakalo ešte niekoľko operácií a tá posledná prebehla len prednedávnom, kedy mala Ellie 20 rokov. Už usmiata brunetka aktuálne pracuje ako predavačka v butiku a cíti sa skvelo. To ako vyzerala kedysi a dnes je naozaj neporovnateľné. Veľký hold jej vzdal dokonca aj samotný raper Lil Wayne, ktorý jej úžasnú premenu zdieľal na svojom Facebooku.

Príspevok od Lila Wayne “Vyzeráš skvelo”

Zdroj, foto: YouTube, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brunes
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.