Herečka Anikó Vargová sa pred mesiacom v relácii Všetko, čo mám rád z produkcie televízie JOJ poriadne rozrečnila na margo Mikuláša Černáka, niekdajšieho bossa slovenského podsvetia.Anikó v televíznom programe divákom prerozprávala historku, ako po uvedení filmu Eva Nová do kín, v ktorom hrala, často chodievala na stretnutia spojené s premietaním. A práve jedno z nich sa malo uskutočniť v ilavskej väznici, ,,domove” Mikuláša Černáka. Počas neho mala údajne dostať ponuku pozrieť sa do cely na Mikiho, avšak túto možnosť odmietla.

Portálu pluska.sk sa od hovorcu Zboru väzenskej a justičnej stráže podarilo zistiť, že beseda sa naozaj vo väznici odohrala, no v tom čase sa v objekte Mikuláš Černák nenachádzal. Navyše celé rozprávanie herečka okorenila vetami, ktoré poriadne pobúrili vedenie nápravného zariadenia. „Prišla som a tam 130 brutálnych väzňov. Všetci hulákali a tešili sa,“ spomínala herečka medzi iným.

Vyjadrenie väzenskej stráže k tvrdeniu o M. Černákovi

„Pretože celá akcia bola bezplatná, recipročne sme ponúkli možnosť dozvedieť sa niečo viac o práci väzenského personálu aj o podmienkach výkonu trestu. Všetko pri rešpektovaní bezpečnostných zásad a ochrany súkromia väznených osôb. K tvrdeniam pani Vargovej si dovolíme podotknúť, že v čase konania aktivity sa ňou menovaný odsúdený na doživotie v ústave Ilava nenachádzal.“

Zdroj: Pluska | Foto: Joj

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.