HBO od 2. novembra prinesie na televízne obrazovky nový trinásťdielny seriál plný lásky, zábavy, intríg či nevery zvaný Až po uši. Seriál režíroval Jan Hřebejk a jednu z hlavných postáv si strihla aj naša slovenská herečka Jana Kolesárová, ktorá sa veľmi uveriteľne zhostila roly lezbičky.Jana hrá v novom seriáli nezávislú, sebavedomú a ľahko sarkastickú masérku Lindu, ktorá je orientovaná na baby, no na rozdiel od ostatných lezbičiek, je ešte aj poriadne sexy. Povedzme si pravdu, že zrejme nie každý heterosexuál si vie predstaviť nejaké tachtle-mechtle s opačným pohlavím a ešte aj pred televíznym štábom a napokon pred celým Českom i Slovenskom. Jana to však zvládla bravvúrne! Novinkou pre ňu bolo aj zistenie, že vo vzťahu medzi dvomi ženami existujú rovnaké dilemy ako u heteráčov, a to žiarlivosť a strach z toho, že ho ten druhý opustí, hádky a láska. Okrem toho musela herečka kvôli seriálu absolvovať aj masérsky a boxerský kurz či naučiť sa jazdiť na motorke.

Ďalší herci, ktorí sa v novom seriáli objavia, sú napríklad Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Jitka Čvančarová, Anna Polívková či Hynek Čermák. Posledný menovaný si zahral neverníka, ktorý svoju ženu podvádza na každom kroku a ako prezradil sám herec, že vraj postava Milana zobrazuje len život každého druhého chlapa. To, či patríte k tým prvým alebo druhým už viete asi len vy sami :)

Untitled-2

Pozrite si aj trailer k novému seriálu televíznej stanice HBO – Až po uši.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.