Pokiaľ väčšina ľudí oslavovala príchod Nového roku nanajvýš vystrelením zátky z fľaše od šampanského, našli sa aj oveľa odvážnejší jedinci. Kreatívny provokatér pretvoril počas silvestrovskej noci známy znak Hollywoodu na nápis propagujúci ľahké drogy. Nápad v ňom zrejme skrsol po vyfajčení poriadne tučného Johna!

Prehupli sme sa cez hororový rok 2016 a keďže je tu ešte zopár celebrít, ktoré tento rok prežili v zdraví, je potrebné to patrične osláviť. Takýmto spôsobom zrejme zmýšľal aj zhúlený kreatívec na slávnom hollywoodskom kopci, ktorého pravdepodobne poznačilo i stiahnutie prohibície marihuany v Kalifornii na sklonku minulého roka. Zákon o legalizácii konope tu bol totiž schválený a oficiálne vstúpil do platnosti prvého januára. Oslava vo veľkom štýle tak poznačila aj ikonický symbol Hollywood, ktorý sa premenil na “Hollyweed” (prekl. “svätá tráva”). Záhadou zostáva, ako sa podarilo nápis pozmeniť bez povšimnutia polície.

Nebolo to po prvýkrát v histórii, čo nápis zmenil svoj pôvodný význam. “Hollyweed” sa nad mestom zjavil už aj v roku 1976.

Zdroj: askmen.com | Foto: twitter