Pubertiak bez štipky hanby sa rozhodol, že ukradne bicykel chlapovi, ktorý prišiel o nohu. Nanešťastie ho pri tomto obzvlášť odpornom čine prichytil tatér z neďalekého tetovacieho štúdia a rozhodol sa, že mladík na tento deň do smrti nezabudne!

Prípad obzvlášť krutej pomsty za krádež sa stal v Brazílii a ľudia teraz nehovoria o ničom inom. Mladý chlapec kruto doplatil na to, že sa chystal odcudziť bicykel, ktorý mu nepatril. Nepredvídal, že dopravný prostriedok nielenže patrí mužovi bez nohy, ale ešte ho pri tom chytí poriadne ostrá partička s vytočeným tatérom na čele.

Zlodeja partia odvliekla do tetovacieho salóna a tam nedobrovoľne musel podstúpiť tetovanie rovno na čelo. V preklade mu na čelo bol vytetovaný nápis: “Som zlodej a srab”. Muži si celú potupu natáčali na video a neskôr sa chalana ešte pýtali, či je so svojou novou kérkou spokojný. Potrestaný zlodejíček s nelichotivým nápisom na čele následne zmizol a odvtedy ho nikto nevidel. Polícia teraz vyšetruje tatéra, ktorý vzal spravodlivosť do vlastných rúk, pretože má vážne obavy, kde chlapec zmizol a či je vôbec v poriadku po tak traumatickom zážitku.

zlodej bicyklov

Zdroj | Video | Foto: dailymail.co.uk, reddit.com