Mladá Číňanka patrí k priekopníčkam v sfére zlatokopiek. Vymyslela totiž unikátny spôsob, ako si rekordne rýchlo zarobiť na nový dom a zároveň pri tom po troške vyžmýkať 20 chlapov naraz.Mladá zlatokopka z Číny s neoficiálnym menom Xiaoli, čo v preklade znamená aj bystrá, rozumná, vynašla zjavne novú metódu, ako ošklbať chlapa o prachy a zároveň ho úplne nezruinovať. Ošklbala totiž po troške rovno dvadsiatich.

zlatokopka si kupila dom

V priebehu krátkeho času si mladá Číňanka našla až 20 zľahka naivných frajerov naraz, aby od každého získala časť kapitálu na svoj nový domček. Všetkých 20 frajerov jej bolo ochotných kúpiť nový iPhone 7. Ako už asi tušíte, keď mladá zlatokopka získala potrebné množstvo telefónov, zobrala ich všetky do recyklačného centra Hui Shou Bao a predala iPhony spolu za približne 16 000 eur.

zlatokopka si kupila dom

Za vyplatenú hotovosť si okamžite kúpila malý domček na vidieku bez väčšej námahy a práce. Momentálne sa jej príbeh stal veľkým hitom internetu a zberačka telefónov odmieta komunikovať so všetkými, okrem rodiny. S dlhým nosom a o 700 eur ľahší tak zrejme odišli aj jej 20 frajeri. Záhadou ostáva už len to, ako dokázala randiť so všetkými dvadsiatimi bez toho, aby na to prišli a ako od nich vymámila drahé telefóny v rekordne krátkom čase.

zlatokopka si kupila dom

Zdroj: mashable.com | Foto: depositphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.