Zlaticu Puškárovú máte asi v mysli ako konzervatívnu moderátorku, ktorej nevadí zabŕdať do politiky. Vždy mala dlhé blond vlasy a aj preto poriadne prekvapila fotka, ktorá sa objavila na internete!

Zlatica Puškárová je už dlhé roky tvárou televízie Markíza a spolu s jej manželom Patrikom Švajdom sú už tak trochu jej neodmysliteľnou súčasťou. Zlaticu mnohí vnímajú ako konzervatívnu blondínku, ktorá je vždy oblečená do serióznych kostýmčekov. Možno aj preto sa teraz rozhodla poriadne prekvapiť!

Na internete sa totiž objavil záber, na ktorom má moderátorka modré vlasy. Áno, čítate dobre. Neľakajte sa však, má to oveľa hlbší zmysel, než by sa mohlo zdať. Zlatica je totiž už približne osem rokov ambasádorkou AVON Pochodu za zdravé prsia. Touto myšlienkou sa AVON snaží bojovať proti rakovine prsníka a upozorniť ženy na dôležitosť preventívnych prehliadok.

Aj tento rok sa práve Zlatka objaví na ich známom pochode a podporí tak všetky ženy, ktoré trpia touto zákernou chorobou. A keďže majú heslo o tom, že nie je dôležité to, čo je na hlave, ale to, čo máme v srdci, dala sa Zlatka nahovoriť aj na takúto bláznivú parochňu a ešte jej to aj poriadne pristalo!

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto: AVON, Instagram/ZlaticaPuskarova