Zimomriavky. Aj takýmto slovom sa dá opísať elektrizujúca atmosféra, ktorú fanúšikovia vytvorili pred včerajším zápasom Ligy majstrov mezdi domácim Ajaxom Amsterdam a hosťujúcim Realom Madrid. Waw!

V osemfinále Ligy majstrov si mladučký káder Ajaxu Amsterdam zmeral sily so skúsenými borcami vo farbách Realu Madrid. Vynikajúci zápas napokon priniesol výhru 1:2 pre hostí, ale za zmienku okrem diania na trávniku stojí aj to, ako to vyzeralo pred stretnutím.Už pred samotným duelom bola na amsterdamskom štadióne elektrizujúca atmosféra, ktorá sa divákom ešte viac dostala pod kožu v momente, kedy na trávnik vstúpil hudobník Andre Rieu.

Ten tradične vystupuje pred zápasmi Ajaxu a tentokrát sa celý štadión ponoril do úžasnej tmy. Krátko potom prišiel obrovský aplauz domácich fans a nechýbala ani minúta ticha za nedávno zosnulého Emiliana Salu. Dosť bol slov, ak ste tieto zábery nevideli, vychutnajte si ich teraz.

Atmosféra pred zápasom Ajax vs. Real Madrid

Ajax Amstredam vs. Real Madrid 1:2 zostrih zápasu

Foto|Video: YouTube, Streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D