Kniha MARIÁN GÁBORÍK s podtitulom Otec, teraz to už môžeš vydať je inšpirujúci životný príbeh výnimočného hokejistu, ktorý je prerozprávaný tým najpovolanejším človekom – jeho vlastným otcom Pavlom. Ten rozpráva o svojom synovi, ktorý sa vo svojej profesii dostal na úplný vrchol. Dosiahol ho vďaka svojej vôli, talentu, ale aj vďaka obrovskej podpore zo strany najbližšej rodiny.

Kniha vám odkryje život hviezdy profesionálneho športu, radostné i smutné obdobia, s jeho vrcholmi i pádmi. Nahliadnete  do zákulisia obrovskej šou nazývanej NHL. Pred vašimi očami sa budú odvíjať inšpiratívne ľudské príbehy vysvietené v žiare reflektorov, no i tie, ktoré sa prepadli do čiernych priepastí športových neúspechov.

Mariánov príbeh je síce nerozlučne spätý s hokejom, ale táto kniha nie je len o hokeji. Ponúka emotívny obraz o človeku, ktorého sláva presiahla slovenské hranice – tvrdé tréningy, pomalé stúpanie po rebríčku hokejových schopností, boj so zraneniami, smrť priateľa Pavla Demitru, tvrdé testy psychickej odolnosti, pády a opätovné návraty na ťažko vybojované pozície v srdciach fanúšikov. Spoznajte Mariána Gáboríka ako ho nepoznáte! large-marian_gaborik_otec_teraz_to_uz_mozes_vydat

Pavol Gáborík si od narodenia svojho syna Mariána robil zápisky, neskôr ho intenzívne sprevádzal na jeho potulkách hokejovým svetom. Tieto jeho poznámky v písomnej podobe v konečnom dôsledku poslúžili na vydanie tejto knihy. Popri tom Pavla Gáboríka  spovedal Andrej Miklánek.

Andrej Miklánek vyštudoval Fakultu telesnej výchovy a športu UK v Bratislave. Svoju profesionálnu kariéru spojil s médiami. V detských a juniorských kategóriách obliekal dres hokejového klubu Dukla Trenčín – mesta, kde sa narodil. Nikdy však hokej nehral na vrcholovej profesionálnej úrovni.

Viac informácii sa dozviete zo stránky http://www.bux.sk/