Exoticky vyzerajúca česká herečka sa toho nikdy nebála a pred objektívmi fotoaparátov sa vždy rada odhaľovala už v mladosti, no že toho nenechá ani po prekročení päťdesiatky?! Po zhliadnutí fotografie, ktorú Mahulena Bočanová nedávno pridala na svoj Instagram, však musíme povedať, že by to bola veľká škoda – vyzerá totiž stále božsky!

Krásna Mahulena je na kamery zvyknutá už od útleho detstva, veď prvýkrát sa pred ne postavila ako trojročná! Po detských postavách v rôznych televíznych seriáloch si ako každá mladá herečka prešla érou rozprávkových princezien, aby nakoniec zakotvila v úlohách zrelých žien a matiek (napríklad seriál Vyprávěj či Všechny moje lásky), kde môže naďalej prezentovať svoj herecký talent. Dlhé roky moderovala aj exkluzívny program FTV Prima „Top Star magazín“, ktorý je obdobou našej „Smotánky“ s Erikou Judínyovou. Práve tam mala možnosť predvádzať svoje zvodné telo v rôznych polohách – moderovala dokonca i poležiačky.

Aktuálne Mahulena zverejnila na instagramovom profile fotku svojich odhalených pŕs, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Mahulena Bočanová

Mahulena Bočanová ukázala prsia

Mahulenu na dráždivej fotke si môžete pozrieť —TU—

Foto: Instagram