Tak sme sa u nás v redakcii zamysleli, kedy a kde si nájsť tú správnu vyvolenú. Huráááá loviť na internet!

Keď vynecháte ten klasický spôsob zoznamovania v štýle potknete tú najväčšiu fešandu, ktorá práve ide oproti, potom ju romanticky zdvíhate zo zeme so slovami “prepáč moja, neni tento zúbok náhodou tvoj“, prípadne upustíte aj od rokmi overeného klišé “poď moja, pôjdeme ku mne a ja ti potom kúpim veterník“,  dostanete sa k modernej, poslednými rokmi značne populárnej forme zoznamovania sa cez internet. Je však dôležité vedieť sa na virtuálnej diaľnici zorientovať, aby ste neupadli do spárov iného internetového Dona Juana v mastnom tielku od horčice a mocným úchopom.

Prečítajte si tiež: Ako zbaliť dievča cez internet? Takto jednoducho!

V prvom rade si treba dobre zvážiť, akú cicu to vlastne hľadáte. Ak je vašim kritériom šikovná, múdra, pekná dievčina so vzťahom k vareniu, domácim prácam, ktorá vám porodí chlapcov, tak vás dopredu upozorňujeme, že nehľadáte na správnom mieste a ak by ste predsa len takú našli, pravdepodobne bude mať ešte mocnejší úchop ako hore spomínaný pán. Áno, samozrejme, občas sa to predsa len podarí, ale občas sa pomýli aj kamoš Robo a povie pravdu. Tým vás chcem varovať, že nie je radno sa na také niečo spoliehať.

pc

Internet je úžasné miesto a nie len preto, že sú tam uložené pekné obrázky, ale hlavne preto, že na ňom máte možnosť spoznať  zaujímavých ľudí. V tomto rozbiehajúcom sa letnom počasí hlavne veľa pekných dievčat. Ako teda na to? Hlavne sa nesnažte o intelektuálnu komunikáciu so zmysluplným obsahom. O tom si môžete pokecať s kamošmi pri pive. Múdre veci navyše s dievčatami rozoberajú nudní chlapci, tzv. beta samci a o tých v období “letnej ruje“ ženy nemajú záujem. Na internete je dôležité predovšetkým dievča zaujať, ale čim? Určite na to nechoďte sťažnosťami, ako vás ženy nechcú, akí sú k vám v práci nespravodliví či ako po vás dupe šéf. Po prvé tým dáte najavo, že ste typ chlapa, ktorý sa nevie presadiť a po druhé uvedomte si, že aj taká cica za počítačom je tiež len človek, a teda má dostatok vlastných starostí a to posledné, po čom túži, je riešiť tie vaše. Buďte si teda istý, že ak nemáte telo jak delo a úsmev ako manekýn, dlho vás počúvať, resp. čítať nebude.

Je dôležité vrátiť sa ku koreňom a uvedomiť si, čo na ženy skutočne platí. Ženy majú rady drsných chlapcov a nie knihomoľov, ako som spomínal vyššie. Najviac ich však priťahujú takí, ktorí sú na povrchu v podstate nekultúrne hovädá, vo vnútri romantici a niekde ešte hlbšie intelektuáli. Tieto vlastnosti totiž stimulujú pradávnu túžbu ženy po drsnom alfa samcovi, ktorého môžu zmeniť. V ideálnom prípade si vlastnosti drsňáka samček môže ponechať v smere k okoliu a tie romanticko-prihriate bude prejavovať len jej. Všetkým je nám, samozrejme, jasné, že sa táto kombinácia nesnúbi ani v jednom z nás, ale popísať jej o tom predsa môžete, veď papier, resp. v tomto prípade plocha počítača, toho veľa znesie…  Lovu zdar a úspešné leto.

Autor: Alabuk | Foto: i.huffpost.com