Dĺžka vtáka, respektíve jeho veľkosť sa na verejnosti rozoberá už poriadne dlho. Obe pohlavia sa zamýšľajú nad tým, ako má vlastne taký ideálny mužský úd vyzerať. Má byť dlhý? Krátky? Konečne k tejto téme prehovorili aj bežné ženy z ulice. Je logické, že muži a ženy vnímajú veľkosť vtáka rozdielne. Napriek tomu, že my by sme svojim partnerkám poskytli čo najviac centimetrov k dobru, nežnejšia časť našej populácie sa od nášho názoru častokrát odvracia. Tvrdí totiž, že hoci by si chceli užiť aj s väčším „gašparkom“, avšak úplne im stačí, ak im priateľ dokáže spraviť dobre. Nejaké čísla ale predsa len padli, ako teda vnímajú ideálnu veľkosť ženy z ulice?

Ich názory sa rôznia, no pri drvivej väčšine sa dokonalá dĺžka mužského “náradia” pohybuje okolo hodnoty priemeru. Niektorým ženám tak vyhovuje niečo málo pod 14 centimetrov, iným zasa priemer okolo 15 – 18 centimetrov. Dievčatá ale nevynechali ani vtipné porovnania, ideálna veľkosť podľa nich môže predstavovať aj veľkosť ovládača od televízie, a teda niečo okolo 22 centimetrov. Iným sa zasa pozdával mikrofón. Viac už ale napovie video z pláže, v ktorom si môžete vypočuť názory viacerých respondentiek.

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.