Máme pre vás niekoľko odkazov od nežnejšieho pohlavia, o ktorých by ste mali vedieť, ak chcete bodovať:

… ste oveľa príťažlivejší, keď nie ste oholení. Po oholení vyzerá väčšina z vás ako vaše pätnásťročné „ja“. Udržiavaným strniskom nič nepokazíte. Pralesom, ktorý slúži na schovávanie zvyškov potravy však pravdepodobne áno.

…neznášame, keď nás namotávate. Predstavte si situáciu: Celý večer s ňou flirtujete, kupujete jej drinky, vyzerá celkom povoľne, sem-tam sa jej dotknete, sem-tam sa ona dotkne vás. Nastúpite spolu do taxíku, idete s ňou ku dverám bytu a popritom rozmýšľate, či máte v peňaženke ten prezervatív… a ona, ona sa s vami vo dverách rozlúči pusou na líce.

Podobne sa cítime my, keď s nami akčne mesiace komunikujete, „oblbujete“ nás a zrazu máte problém odpísať na jednu debilnú správu. Nezavádzajte! Nerobte si s nami „plány“, ktoré sa nikdy neuskutočnia. Hovorte len to, čo si naozaj myslíte. Ak s nami nechcete mať nič spoločné, povedzte nám to rovno. Nič nám, preboha, nesľubujte. Žiadne „voláme si“, „vidíme sa“. Čo máte, pätnásť?!

Germany, Stuttgart, Club, People celebrate Party

…klitoris a vagína nie je to isté.  Amen.

…nechceme s vami viesť siahodlhé rozhovory na Facebooku (a ani na iných sociálnych sieťach). Chceme sa s vami stretnúť! Chceme vás vidieť, dotýkať sa vás, oňuchávať vás a pozerať sa vám dlho do očí, zatiaľ čo si budeme predstavovať, ako budú vyzerať naše deti. Použite Facebook a spol. na to, aby ste nás pozvali von. Použite ho na to, aby ste nám SEM-TAM niečo napísali.

Nevypisujte nám tri hodiny denne dva mesiace, o tom, akí ste z nás nadržaní. Zavolajte nás von a pretiahnite nás! Ak nám budete dlhšiu dobu vypisovať a pritom sa vyhýbať osobnému kontaktu, nečakajte, že sa vám hodíme pod nohy, keď sa konečne uvedomíte. A Facebook by celkovo mali na takéto účely zakázať. Telefón máte načo?!

…to, že nie sme vlhké neznamená, že nie sme vzrušené. Niekedy nám to jednoducho dlhšie trvá. Kvalitný silikónový lubrikačný gél a veľa pozornosti!

…niekedy orgazmus nepotrebujeme. Sme dospelé dievčatá, väčšina z nás sa o seba vie celkom slušne postarať sama (a za ostatné slečny poprosím minútu ticha). S chlapmi je to však oveľa väčšia zábava. Nečudujte sa, ak sa „neurobíme“ v tom istom momente ako vy, alebo sa nám to nepodarí vôbec. Neplačte do podušky! Nemusí to nutne znamenať, že ste niečo urobili zle. Pravdepodobne nám to ani neprekáža. Dôležitá je cesta, nie cieľ (takže by ste sa na tej ceste mali k*rva snažiť).

…to, že sa s vami vyspíme na prvom rande (alebo pri prvom stretnutí) neznamená, že sme „ľahké“. Niekedy chceme zistiť, či je medzi nami dostatok chémie, aby sme sa s vami posunuli ďalej, a niekedy len potrebujeme pretiahnuť, pozornosť a niekoho, kto nám zvýši sebavedomie. Ak máme devätnásť, vyzeráme ako prostitútky a mierne sa potácame, potom sme, pravdepodobne, naozaj ľahké.

doggie1

…ak nemáme pozornosť, hľadáme ju inde. A väčšinou nás to mrzí. Naše matky nás však vychovali ako emancipované ženy a taká emancipovaná žena nesedí doma pri telefóne a nečaká, kým sa jej pán „teraz som strašne zaneprázdnený, zachraňujem africké siroty“ uráči ozvať.

…neznášame prezervatívy. Pohlavné choroby a nechcené tehotenstvá nás však vedia nasrať viac.

…pravdepodobne vieme o vašich ex. Niekedy jednoducho máme potrebu prehrabať sa vašou internetovou minulosťou a poslať fotky vašich bývalých všetkým našim kamarátkam, aby nám povedali (úprimne, samozrejme), že sme oveľa krajšie a úžasnejšie, a že tie bývalé vyzerajú ako totálne chudery. Približne 90 % z tých chudier s vami nikdy reálne nič nemalo a s niektorými z nich ste sa videli raz v živote.