Potom, čo sme vás oboznámili s dejinami fajky, si tentokrát posvietime na ženy a ich neutíchajúcu chuť strkať si cudzie predmety do vagíny. Myslíte si, že ide len o výstrelky dnešnej doby? Tak to ste na omyle, ženy sú perverzné od nepamäti.

Obľubovali ich už neandertálky

Najstaršia zmienka o umelej náhrade penisu, zhotovenej pre sebauspokojovanie žien, sa datuje do obdobia až 15 000 rokov pred Kristom. Známe sú napodobeniny vyrobené z kostí či kameňa, nájdené na území dnešného Nemecka a Rakúska.

Hold, ani pračloveku sa večer po vyčerpávajúcom dni plnom lovu nechcelo ešte ,,napichnúť“ ďalšieho bobra v záhradke milej. A tak pračlovečice veľmi rýchlo pochopili, že mamutia kosť nemusí byť dobrá len na polievku.

Kleopatra, tekvica a zúrivé včely

Traduje sa, že vynálezcom prvého vibroša na svete je sama egyptská kráľovná Kleopatra. Početné milostné avantúry s rímskym imperátorom jej zrejme nestačili, a preto vymýšľala, ako by si mohla privodiť príjemné pocity v mušličke i bez muža.

V jej hlave tak vznikol nápad uzavrieť zúrivé včely do dutej tekvice. Tie mali svojím neustálym pohybom (bzučaním) vnútri starovekého róbertka pôsobiť ako prvá bio-m*sturbačná pomôcka pre ženy na svete.

Doplnkové služby filozofov

V starovekom Grécku patrilo nabádanie žien na sebaukájanie k praktikám niektorých mudrcov. Napríklad taký Aristoteles popri dumaní o zmysle života taktiež radil ženám používať takzvané ,,Oblisbos“, čo boli drevené alebo iné makety mužského pohlavného údu.

Ak si ho nemohli dovoliť, veľmi rád im nejaký zapožičal. Pre lepšie potešenie a lubrikáciu odporúčal používať olivový olej. Možno i panenský, ak sa dáma chcela cítiť výnimočne a bolo to po prvýkrát.

Zdroj: gender-focus.com | Foto: Wikipedia, Pixabay