Posledné roky nám ukazujú, že ženy sú stále zvrhlejšie a navyše sú čoraz viac závislé na péčku! Nie je tomu tak dávno, čo sme vám priniesli zoznam stránok, pri ktorých ženy najradšej masturbujú a máme tu ďalšiu overenú infošku!Podľa oficiálnych prieskumov jedného z najväčších erotických serverov fičí na péčku čoraz viac žien. Ukázalo sa, že takmer 26 % z celkového počtu divákov sú ženy! Na prvý pohľad sa síce tento údaj nejaví ako veľké číslo, avšak vedzte, že je to najvyššie zaznamenané percento od vzniku stránky. Navyše sa percentuálny podiel žien na erotických serveroch neustále zvyšuje!

Schránka 20

Podľa tohto prieskumu sledovanie péčka na počítačoch a televízoroch takmer vymiera. Viac ako 60 % mladých ľudí vo veku 18 až 24 rokov sleduje neslušné videá cez telefón alebo tablet. Mimochodom, deň péčka je vraj pondelok, zatiaľ čo v sobotu servery s obsahom pre dospelých zívajú prázdnotou… Asi najzarážajúcejšou informáciou bol fakt, že najväčšiu popularitu si získavajú snímky zobrazujúce krvismilstvo s matkou alebo sestrou. Kam tento svet speje…

Zdroj/Foto: artanuda.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!