Aj naši českí susedia veľmi dobre poznajú problémy s parkovaním, minimálne vodička, ktorá zaparkovala tam, kde nemala. Aby sa vyhla “botičke” od mestskej polície, napísala mužom zákona zaujímavý lístok. Oni, samozrejme, neváhali a na odkaz ihneď reagovali. Odpoveď mestskej polície hlavného mesta Praha však bola naozaj milá. Policajti neznámej dáme odpísali, že jej žiadosti vyhovujú a navyše jej popriali aj pekný deň, pričom nezabudli nakresliť srdiečko.obrazok-1

Ako vidíme, nie každý policajt musí byť pre ľudí strašiakom. Na internete sa však strhla diskusia, či si polícia môže dovoliť odpísať takýto lístok namiesto toho, aby si plnila svoje povinnosti. “To si budeme teraz s polícou dopisovať zaľúbené lístočky a každý si bude parkovať ako chce, bez hrozby pokuty?” – rozčuľuje sa pani pod fotkou zvrerejnenou na sociálnej sieti.

A čo hovoríte na túto reakciu polície vy?

Loading ... Loading ...

Zdroj: Facebook | Foto: dennik.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.