Sara Damnjanovič je jednou z najpopulárnejších žien v Srbsku. Ešte len 20-ročná baba toho vo svojom živote už stihla naozaj veľa. Okrem toho, že je úspešnou športovkyňou, venuje sa aj moderovaniu a modelingu. A musíme uznať, že jej to všetko ide veľmi dobre! 

Sara na to síce na prvý pohľad možno nevyzerá, no je dvojnásobnou balkánskou majsterkou v bojovom športe taekwondo, v ktorom sa jej podarilo získať medailu aj na juniorskom európskom šampionáte. Na svojom Instagrame často zverejňuje videá svojich bojových schopností a mnohých z nás by veľmi ľahko dala do laty. Okrem toho jej to však ide aj s futbalovou loptou, keď sa počas uplynulých majstrovstiev sveta stala svetoznámou vďaka tomu, že v živom televíznom vysielaní dokázala trafiť vysoko letiacu loptu.

Sara je naozaj všestrannou ženou, ktorú by chcel mať doma asi každý chlap. Okrem spomínaných schopností je totiž aj veľmi príťažlivá a má skvelú postavu. Vďaka tomu vyhrala minulý rok prestížny titul najkrajšej ženy na srbskom internete. O jej kráse a schopnostiach sa môžete presvedčiť už sami!

Sara Damnjanovič

Sara Damnjanovič

Foto|Video: Instagram/Saratkd7

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.