Mladá žena z austrálskeho Sidney sa uprostred noci prebudila na orálne uspokojovanie. Oči teda nechala zatvorené a celú záležitosť si vychutnávala. Po chvíli si však uvedomila desivý fakt. Jej priateľ predsa spí vedľa nej!

Na február to bol neobvykle teplý večer a hodiny pomaly odbíjali štvrtú nad ránom. Mladý pár zaspal tak, ako vždy v spoločnej posteli, no po nejakom čase sa dievčina prebudila na veľmi príjemné pocity. Slečnu takýto budíček nepochybne potešil, a tak si ho pár minút primerane užívala, keď tu zrazu si uvedomila nepríjemný fakt. Jej priateľ spí vedľa nej, tak kto, do čerta, sa to zabáva v jej rozkroku? Dievča ostalo ako obarené a nenápadne prebudilo priateľa so slovami: “Tam dole niekto je!”

schranka-01

V tej chvíli jej priateľ vyskočil a votrelca vytiahol za nohy z postele. Onen záhadný don Juan bol 35-ročný delikvent menom Joseph Taouk. Na otázku “čo to tam dole k*va robí” odpovedal iba toľko, že dvere boli dokorán otvorené… Neskôr na súde Taouk tvrdil, že ho k činu priviedli hlasy v hlave a všetko veľmi ľutuje.

Nevítaný milovník bol nakoniec odsúdený na necelé dva roky nepodmienečne, a tak si austrálske ženy mohli na čas vydýchnuť… Záverom malé varovanie. Prípad sa odohral ešte vo februári minulého roka a delikvent je opäť na slobode. Ak sa teda chystáte na výlet do Austrálie, dávajte si dobrý pozor. Taouk je niekde tam vonku a možno čaká práve na vás… :)

Zdroj/Foto: randomhistory.com, YouTube