O tom, že chlapi mávajú blízky vzťah k svojmu autu, vám asi nemusíme hovoriť. Nemec Demirhan z Hagenu svojho štvorkolesového miláčika zbožňoval natoľko, že sa stal vďaka tejto láske slávnym po celom svete. Jeho netradičný ľúbostný príbeh sme sa teda rozhodli priniesť aj my. A že chlapi sú skúpi na emócie…

Demirhan z nemeckého mesta Hagen bol majiteľom starého zeleného auta, ku ktorému mal vytvorený hlboký citový vzťah. Jeho tehotná priateľka však usúdila, že dieťa nebudú voziť v takej barabizni,  a preto muža prinútila podať  inzerát. On sa však pri jeho písaní nechal uniesť spomienkami spájajúcimi sa so zelenou láskou a do textu vložil všetky svoje emócie. Okrem udania dôvodu, prečo auto predáva, spomenul aj niekoľko príbehov. Opísal svoje neľahké detstvo i to, ako si týmto tátošom splnil svoj vytúžený detský sen.

Netradičný a emotívny inzerát na eBay zaregistrovali médiá, ktoré ho predstavili verejnosti. O auto, za ktoré by za normálnych okolností dostal pár šupov, zrazu začal byť nesmierny záujem a v aukcii zaň niekto ponúkol neuveriteľných 56 tisíc eur. To však nie je ani zďaleka všetko! Demirhanovi sa ozval aj výrobca automobilu, ktorý mu za takúto skvelú reklamu chce podarovať novučičké autíčko, a taktiež aj médiá a reklamky, ktorých ohúril svojou kreativitou pri písaní textov.

Budúci otec pre denník Local prezradil, že sa v inzeráte len snažil popísať, aké skvelé to auto je a čo pre neho znamená, a že jediným dôvodom, prečo ho predáva, je jeho priateľka. Taktiež dodal, že si myslí, že sa v jeho príbehu našlo mnoho ľudí, pretože skoro všetci muži šoférujú auto a majú tiež partnerky. Tým pádom riešia v podstate rovnaké veci – muži autá a ženy topánky.

Tak čo, kedy si podáte nejaký inzerát aj vy? :)

Znenie inzerátu preloženého cez Google Translate

Ďakujeme čitateľom, že chápete, že sme vzhľadom na jeho dĺžku preložili inzerát iba cez Google Translator:

Láska zjednávať o azyl,

ťažkým srdcom mám najmilšie Opel Tigra predaj, ako moja oddaná manželka prišla s pozitívnym tehotenskom teste pred dvoma mesiacmi ísť domov. Mala, než išla do práce za to, že mi Kráľovská komisia zavesiť bielizeň, upratať dom, nakoniec vykúpiť vratné fľaše z mojej pokrovej herni, tak môžeme kúpiť z peňazí nových topánok (alternatívne, že by to urobil aj kabelku hovorí ), a v neposlednom rade odstrániť umývačka. Pretože som mal, ale striedavo hral poker celý deň na môj telefón a pozrel sa na športové spravodajský program cez víkend, to bol samozrejme hektického posledných 30 minút pred vašou pracovný deň. Takže aj keď som zdôraznil einsortierte 15 čajových lyžičiek (pretože nemôžete používať lyžicu niekoľkokrát ???), položila test bez slova, ale tam s úsmevom. Pri mojej prvej otázku je tým, koho test, ona obrátila oči v stĺp. Na mojej druhej otázke, kto je otcom bol, ona obrátila oči v stĺp rovnakom čase a hlavice (vyzeral veľmi šikmo). Stručne povedané, Tigra musieť ísť, pretože to bolo asi príliš ťažké dať dieťaťu zakaždým, keď pred jazdou na zadné sedadlo, len s tromi dverami. Súhlasil som, ale poukázal na to, že auto nebolo teoreticky rodinné auto, ľudia na zadnom sedadle za, ale mohol by byť skvelé, podľa preukazu vozidla sa na 1,60 m, a stále máme pár rokov čas, tak voľná. Bola to len nahneval a snažil potom poraziť. Dal som do systému, pretože som bol príliš lenivý na to, utiecť a pomyslel som si, či by sa asi dala vždy odpovie argumenty s naším dieťaťom tak neskôr. Tak som sedieť tu a moje auto potrebuje inzerovať, pritom moja priateľka guľatý pre „Shades of Grey“ koncepcie set. Ako môžete vážne ako čistý pull nezmysel? Môžu ženy naozaj tak naivný? Film by mohol byť ukončený po 20 minútach, keď žena povie nie, a tiež tam je. Len som počul, že dildo predaj len vyvrcholila kvôli filmu! Neuveriteľné, že? Vedel som, že filmový priemysel a dildo strčil pod jednou strechou, druhý by samozrejme mohli byť niekde inde (vedúci kina).

V každom prípade, Tigra bol môj sen auto. V priebehu školského roka som chcel mať stále, ale najprv som sa musela uspokojiť s 18 bohužiaľ ockom sa Opel Kadett. Jediná dobrá vec na aute bola jeho 90 koní, a skutočnosť, že sila z brzdového pedála neuveriteľne rýchlo prevedené na kolesá, čo znamenalo, že som mohol byť možné obrátiť vychutnať nahlas kolesá na každom smery radšej keď toľko ľudí ľudia ako možný vzala na vedomie to. Ak jeden je 18 rokov a chystá pravdepodobne najhoršie maturita certifikát vôbec vydané obchod, nie je veľa spôsobov, ako získať obdiv ostatných. To som si myslel, že dobrý spôsob, ako sa na a’d ako „Fast & Furious“ -Auftritt polícia bola prítomná a teraz som zase povedal, čo štátna moc cítil môj pokus. Skutočnosť, že bol piatok a po šiestej hodine, pred celou školou, samozrejmosťou, ešte viac trápne.

Potom som si uvedomil, čoskoro na tom ženy stojí peniaze, takže som potreboval na čiastočný úväzok; a čo robiť, ako 18-ročnej licencie nováčik z najlepších ťahov a tak trochu chcú zarobiť? Jasne, on je šofér rozvoz pizze. Sotva povie, ako urobí, potom som išiel štyrikrát týždenne z pizze, cestovín a šalátov. S Papa`s auto nebolo, pretože to niečo o tom, a povedal mi niečo opotrebenie a počtu najazdených kilometrov spotreby (ako keby sme riadiť Ferrari). Od tej doby mohol zabudnúť na voľné pizze, že som sa s ním občas priniesol domov po práci. Na oplátku, ukázal som to jeho pivné brucho a jeho krvný hodnoty, čo takmer fyzický útok na mňa výsledok. Môj Bože, ak sa pozriem teraz tak spätne, rástol a ja rastú vo svete plnom násilia! Niet divu, že ľudia z Ukrajiny, alebo Big Brother domu, poraziť, keď to všetko vyspať život vo svojich domovoch …

No, v každom prípade, mal som nejaké úspory v čase a to, čo s pomocou mojej milovanej babičky som si mohol kúpiť pekný zlatý Golf IV. Ako sa sluší Pröll, ktoré túžia po pozornosti, som išiel prvýkrát na priamo na kamaráta, ktorý pracuje v car audio obchode. „Potom, čo poteší všetkých, a tak hlasno, ako je to možné,“ bol môj vítaný kit. Koľko peňazí mám? Hmm, nič viac, ale tam je geniálny 0 percent financovania obchode! Takže som bol na nejaký čas najhlasnejší pizza doručenia Hagen – brána do Sauerland. Hagen nevie vás – ale vždy získal bohužiaľ každý rok pozornosť, pretože sa opakovane objavuje v „Čierne knihe daňových poplatníkov“. Máme multi-milión dolárov múzeum, čo nikto navštívili, futbalové tímy kop maximum v národnej lige a v rovnakom meste pokladne dlh Dortmunde, len s tým rozdielom, že máme šesťkrát menej obyvateľov, než sú. Ale hej! Nena Hagen vyjde! Wow, to znamená, že môžete určiť skutočný. Hrdý byť speváčkou, keď stále si myslia, že je ukameňovaný, keď otvorí ústa.

Tak som išiel môj dlhý golf až niekedy môj mladší brat dostal vodičák, a to samozrejme chcel riadiť auto. Vždy hovoril niečo o súrodeneckej lásky, nepísané pravidlo, že človek v rodine auta priznávajú (čo by malo mať slovo s otcom, alebo jeho, príde na rovnaký out), a že som bol zlý brat, pretože už rovnako zdieľať krv, a preto by byť dôležitejšie ako zdieľať približný auto. Vzhľadom k tomu, môj mladší brat bol väčší a silnejší ako ja, ma vyhrážal v určitom bode násilia, kedy sa jeho trpezlivosť čoraz viac blíži ku koncu. Na rozdiel od môjho otca, ale tentoraz som mal naozaj strach z mojej telesnej integrity.

V určitom okamihu som mala fungovať na Münster Vianočné trhy na rybom trhu pre partnera, ktorý je herci na víkend a smažiť vyprážané ryby. Vždy som pracoval opäť na festivaloch pre neho. To bol vždy pekný príjem navyše. Čas v kale stojane reibekuchen predaji alebo na hojdačke grile. Okrem toho, to bolo vždycky sranda flirtovať všetky ženy, ak chcú opitý uspokojiť svoje chute na našom stánku. Mnohí sa snažil byť veľmi zábavný a žiadal „fosfát-bar“, pretože sa hlási k nám na stenu, prísad. Nakoniec som bol unavený a visel nápis na tému „Kto si objednal fosfátu tyč, chce ochutnať môj salámu alebo akékoľvek iné se*uálne narážky robí slovom klobása vypláca dvojnásobnú cenu.“ Úspech bol obmedzený – naopak, množstvo Príslovia bola vysoká, kvalita hříček niekedy ďalej nadol. Aj keď som viedol tisíci diskusiu s klientom, že saláma je už dobre nemusí nutne byť čierna ako uhoľ, moja matka zavolala. Povedala mi, že som sa niekam sadnúť. Odpovedal som, že som pracoval na otočnom grile a potom sa bude konať, by bolo kontraproduktívne. Oznámila mi, že môj brat postavil nehodu. Dostal nič, ale golf asi ešte viac.
Štyri ráno po 16 hodinách práce s Krakauer, klobásou a steak som videl moje auto. Môj Bože, celková strata. Potom, čo nad rytmom. Moja otázka je, ako je to vôbec fyzicky možné v meste v 30. zóne, to je pre mňa stále vinný. Okrem toho, že bude mať žiadnu vinu, len reaguje. Toto vyhlásenie Počul som od neho niekoľko rokov – vždy iný dlh. Zle v škole? Učiteľ mal niečo proti nemu. Vyhodený z diskotéky? Vyhadzovači sú nacisti. Reklamácia z krádeže? To niekto ma do vrecka, pravdepodobne nacista. Najhoršie na tom bolo, že auto bolo zaparkované len prísť na verejnej komunikácii a všetky okná bola rozbitá. Kompletný hudobný Dôvody boli krásne viditeľné pre všetkých ešte v aute. Hifi priniesť v hodnote 1500 Euro v oblasti bezpečnosti, ale nie je to nutné. Dokonca aj moja kolieskový rádio bolo ešte v aute! Som nemal nič lepšie na práci. Takže som bol až za dva hodinách vytiahnuť celú rastlinu dobre, že by som mal byť zhromažďované v deväť hodín sa zajtra …

Tak som tam stál zase bez auta. Bolo potrebné nová, najlepšie zobraziť cenovo dostupné a pekná. Pozrel sa na internete a môj súčasný Tigra nájdených. Predávajúci aj naďalej žiť dve ulice, čo šťastie. Mám jeho inzerát zachránil hneď, urobím takmer všetky články z internetu, ja už som naštvaná v časoch, ako nos. To bol pôvodný reklama:

Krásne Opel Tigra na predaj v limitovanej edícii „Color Line Rio Verde“.
Auto je dobre udržiavané a má iba čerstvé nové STK a získať AÚ a teraz má schválenie pred 03/2012.
Tigra má plnú zariadenia, ako sú veľmi čistý opálenie kožený interiér, klimatizácia, vyhrievané sedadlá, centrálne zamykanie, elektrické ovládanie okien a oveľa viac …
Dobré letné pneumatiky na hliníkových ráfikoch a dobré zimné pneumatiky na hliníkových ráfikoch takže 8 krát poleva na ALU.
6000 km pred, nový rozvodový remeň, nová spojka, olej a olejový filter s novým vzduchovým filtrom a autosvíček prišiel.
EURO3 kat € 108 daní ročne a Green odznak v oblasti životného prostredia.

Ak sa pri nákupe FULL poháňaný !!! pevná cena!
žiadne maily — Všetko žiadne e-maily

Spotreba paliva: 7,0 l / 100 km (kombinovaná)
8,0 l / 100 km (mestský)
6,0 l / 100 km (mimo mesto)
Číselný kód: 0039/933
Generálny inšpekcia: 03/2012
Zdvihový objem: 1389 ccm
Cylinders: 4
Gears: 5
Sedadlá: 4
Prázdna hmotnosť: 1055 kg
Emisná trieda: Euro 3
Emisie samolepka: 4 (zelená)

ABS
Airbag
Kolesá z ľahkých zliatin
Airbag spolujazdca
Elektr. Elektrické ovládanie okien
Podnebie
Kožený interiér
Hmlovky
Posilňovač riadenia
Vyhrievané sedadlá
Imobilizér
Centrálne

Konečná cena: € 2.300, –
Na prvý pohľad:
Kategória Vozidlá:
(2 majiteľ)
Konštrukcia: Coupe
Prvá registrácia: 10/1997
Najazdené: 149950 km
Palivo: Benzín
Výkon: 66 kW (90 koní)
Prevodovka: manuálna
Farba: zelená metalíza
Spotreba: 7 l / 100 km
Dvere: 2

Môžem potvrdiť, všetko potom predávajúci písomne. V mnohých ohľadoch, samozrejme, to ešte vyžaduje doplnenie, ako je že TÜV až do budúceho roka, v Marec je spôsobený, najazdené je teraz asi 183.000 km a kúpil som si zbrusu novú sadu kompletných a celoročné pneumatiky pred niekoľkými mesiacmi. Môj Bože, nemohla byť niekoľko mesiacov tehotná? Týmto spôsobom som požiadal tiež. Odpovedala mi, že vina leží so mnou na polovicu. Čo nezmysel, ale ona sa snaží presvedčiť von len tak.

Takže moja priateľka práve odišiel z bytu. V kúpeľni vyzerá ako bojisko. Svetre, tričká, nohavice, všade make-up. Musel som sa sústrediť, pretože ona nadávať, že majú bez topánok moje písanie. Dobrý deň ??? Sám v spálni máme dve Billy skrine, ktoré sú plnené topánky! K dispozícii sú aj páry, ktoré ona nikdy oblečený v ich živote. Keď pýtal sa na to vždy hovorí: „Dobrý deň, boli 140-80 a potom sa zníži na 20 euro som musel kúpiť aj ja zachránil?!“. Snažil som sa mu vysvetliť, že nie je možné uložiť, ak si „len“ výstupy. To hovorí minister financií tiež vždy. „Budeme robiť 2000000000 menej dlhu v tomto roku, a tak sme spasení“, a môže byť použitý pre túto službu, ale aj oslavovať. Keď vezmem 6000000000 každý rok dostáva len 4 miliardy, áno, mám ešte väčší dlh, len menej. Vzhľadom k tomu, nemôžem nechať ma povzbudiť, že som „zachránil“ by mal. Tiež moja priateľka nechápe, že nemusíte veriť všetko, čo vidíte, alebo prečítať. Kto hovorí, že topánky stáli 140 eur v skutočnosti? To je dôvod, prečo som stále rokovania v Turecku dovolenku, bolo by to ideálne obeť, a nebude ani všimnúť. Stále si to vysvetlil jej s touto Tigra „Miláčik, keď som čisto písať v zozname, že by som si kúpil auto za 100.000 eur a teraz chce predať len 10.000 eur, bude musieť kúpiť niekoho auto ihneď po logike, pretože to tak neuveriteľné 90 percent bola znížená „! Povedala, že by bolo niečo úplne iné, a rozhodne si kúpiť nové topánky dnes online. Vzdávam sa …

Späť k autu. Samozrejme, že zub času (funny citátom) aj hryzie na mojej Tigra. Kamarát bane je v súčasnej dobe v spore, údajne preto, že nedal niektoré nedostatky v oblasti predaja. Teraz vozeň musí, ale v skutočnosti vziať späť. On hovorí, že predávajúci má pred sebou, nič nehovoril o poškodení, a bol prekvapený tým, že som sa dozvedela o vady. Jeho právnik vlastne predsa hovorí, že je zodpovedný rovnako. Comic svet. Vzhľadom k tomu, ja nechcem, aby sa stalo, budem vždy zverejňovať všetky nedostatky tu má Tigra, podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Necítil ako škaredé prekvapenie.

Poďme začať s motorom. Auto kokce pri spúšťaní po štarte. Ale len kým je teplo, potom to vypočuť. Kamarát môj hovorí, že to sú zapaľovacie sviečky. Len je potrebné vymeniť. Nebuďte veľký problém. Auto je v prednej časti našich dverí na prístrešok pre auto. Ale pretože je pod stromom, vytvorila na tesnenie okien machu. Sľubujem, že pred predajom päť eur na umývanie auta investovať tak škaredé zelené škvrny zmiznú.

Vnútri, kožené sedačky majú prirodzené opotrebovanie. Ale ja som len čiastočne zodpovedný. Ja som skôr zodpovedný za opotrebovanie na zadnom sedadle. Avšak, nebudem chodiť do strachu o svoj život v tejto oblasti. Vzhľadom k tomu, ste už opitý fosfátové ženy zázrak festivaloch. Tiež tlačidlo elektricky nastaviteľné zrkadlá je rozdelený na strane vodiča. Ako sa to mohlo stať, je úplnou záhadou pre mňa. Teoreticky by mohlo byť tiež spôsobené posledne dôvodu, ale prosím, Nič mi nechty pevne. S taktom, ale môžete sa dostať na miesto určenia, to isté platí pre rozbité gombíku a nastavenie zrkadla. V stredovej konzole je on-palubný počítač (znie lepšie, ja viem, ale je to len jeden teploty a zobrazenie času). V skutočnosti dobrá vec, keď lampa bude fungovať za ním. Ale teraz vážne, chvíle, kedy som čítal z môjho hodiniek alebo môj telefón vypnutý a ako zima je tu v Nemecku, vieme skutočne sami. Ak sa komisia predtým som videl, že indikátor sklo je prasknutý na strane vodiča (tiež to divný sloveso? – kam). Môžem povedať s úplnou istotou, že som nebol. Mám hádať, ale nikdy podozrenie, môj partner na verejnosti. Ďalšie auto má prednú časť odbavovacej plochy aj pár škrabancov / odieraním, ale zase nebudem robiť moja priateľka verejnú zodpovednosť. Výfukový som opravoval pred niekoľkými mesiacmi, pretože to bolo presakovanie a mal neuveriteľnú prešívaná. Ešte som účet. Našiel som to úplne v pohode, aby sa znelo tak nadupaným hore, ale susedia v mojom rezidenčnej ulici mi dal najavo, že existujú krajšie spôsoby, ako byť prebudení štyrmi hodinami mojej zlomené výfuku. To sú ale plné Hirnis, pretože tam nie sú ani jeden krásny dôvod k prebudil vo štyri. Maximálne Judith rakers, ale kvôli môjmu vzťahu by som nikdy dovoliť svoju priateľku toto tajomstvo nikdy učte sa odo mňa. V neposlednom rade, to je niekedy vlhké na vnútornej strane. Aj keď mám dve ľavej ruke a môj otec je pre mňa pripravený na 30 rokov, ktoré som remeselne nič na tom si myslím, že je to až ku dverám, gumové tesnenie, ktoré je rozpoltená off. Podľa mojich skúseností, zvuk (na práce, ktorú som čítal veľa čítania chýba Motor & Sport časopisy), takže vlhkosť preniká do interiéru. No Oci, pretože sa pozrieš.

Vzhľadom k tomu, k incidentu v basketbalovej mladosti, musím dokázať, že je potrebné pre môjho otca opakovane, že stále mám veci na to – a nemyslím na rebrách, ako je on. Som zlúčil šnúrky v hre a ja som letel pred zostaveného divákmi na spätnom behu niečo z vašej strany v tvári. Tým padá Počul som, že môj otec stále hovoria „Ty blázon“, ktorý robil celú vec ešte viac trápne a zrejme všetci diváci motivovaní k smiechu mi dosýta. Inokedy som bol sám postaviť posteľ v mojom prvom státia. Na ceste z domu svojich rodičov stále povedal svojmu otcovi, že som bol vždy príliš hlúpy a že mi ublížil len. „Chceme, aby to vidieť von“ pomyslel som si, a išiel do bytu. Tyče na posteli sa konali spoločne s káblové zväzky, ktoré som sa snažil s nožom vyrezať. Aj keď som si myslel, že by som mal znížiť nôž fond od tela, mal som nožom cez ruku a krvácal ako o život. Potom som sa pokúsil s fungujúcim rukou, aby moje zranenie provizórny, než som išiel do nemocnice. Krvné škvrny na chodbe v štyroch poschodiach som nebol schopný sa dostať vtedy, keď je škoda, ako som neskôr s hustou oviazanú rukou moji rodičia mali vysvetliť, čo sa stalo. Moja matka tú plakala, pretože to je najcitlivejší a emphatischste človek na svete, a môj otec sotva zostať na nohách sa smiechom.

Moja priateľka mi hovorí len preto, aby mi povedať, že sa dostanú domov. Tie by sa vedieť, že človek musel byť v pokladni divadla na Rezervovanej vstupenky je aspoň pol hodiny pred. Niekedy som naozaj zvedavý, či som jediný človek na svete, normálna vec. V každom prípade môže byť osoba, ktorá vyžaduje kombináciu skoro, a preto musí opustiť túto milovanú Tigra vo všetkých rokoch vždy držal vieru so mnou, ani raz ma nesklamala a bol som schopný sa spojiť s veľmi veľa a skvelé spomienky. Zastaviť, som opraviť! Potom, čo on ma začal, a musel som volať ADAC. Zistil, že batéria bola prázdna a mohol nainštalovať nový ma hneď, len 110 eur. 110 EUR som našiel veľa peňazí na batérie, ale ADAC, títo anjeli by nie, ale ma ťahať cez stôl. O týždeň neskôr podvod ADAC s autobatérií stal verejným. Opäť platí, že je to tak typický môjho života …

Prajem vám šťastné priania. Ak máte akékoľvek otázky, povedz mi. Ja sa potom ju odovzdá svojmu priateľovi, ktorý vie, čo vždy všetko lepšie.

Nakoniec ma núti priateľa, reinzusetzen nasledujúce vety v mojom popise. Aj keď si to na eBay bez idioti, ako som ja tu, kto má tak otvorene a úprimne oznámiť všetky vady, atď, ale ja som jednoducho ísť na to: Vzhľadom k veku a počtu najazdených kilometrov na Opel sa predávajú ako fanatikov vozidlo, ale to, čo nie je. Pretože sa jedná o súkromný predaj, nie sú zárukou alebo konverzie právo môže byť poskytnutá. Opel je potrebné vyzdvihnúť a zaplatiť v hotovosti do 7 dní. Tigra je plne funkčná bez obmedzení. Vysoká ponuka je záväzná, nie je nové prerokovanie povolené! Prosím ponuky iba vtedy, ak budete súhlasiť, aby 100% s príčinou! Oznámte na otázky – Vozidlo môže byť vždy vidieť po predchádzajúcej dohode a vzorky sa dole, pretože auto je stále evidovaná normálne.

Foto: Instagram