Mladý párik z amerického štátu Pensylvánia si zrejme potreboval spestriť svoj intímny život, a tak siahol po praktike, pri ktorej sa väčšine ľuďom zdvihne žalúdok. Navyše si všetko natáčal na video!

20-ročná Rachael Harris a jej o štyri roky starší manžel Corey Harris si se*uálne chvíle neužívali len vo dvojici. Povedali by ste, že šťastí to ľudia. Musíme vás však vyviesť z omylu, ich tretím partnerom nebola žiadna Rachelina kamoška, ale pes. Nikto by sa nebol nič dozvedel, ak by Coreyho sestra Sheila nenašla kameru s videami, v ktorých si jej zvrhlá švagrinká užíva radovánky so štvornohým chlpáčom, navyše sa s ním pokúšala o pohlavný styk (WTF?!).

Rachel ale nebola v prasačinkách namočená sama. Shella totiž na zázname spoznala hlas svojho brata, ktorý spoločné rodinné zážitky plné „erotiky“ natáčal na video. Brat, nebrat, Shella vzala do ruky telefón a ihneď kontaktovala organizáciu pre ochranu zveriat. Následne sa videá dostali do rúk polície, ktorá dvojicu za trestný čin zneužívania zvierat zatkla. Rachel hrozí trest odňatia slobody od troch do dvanástich mesiacov a okrem toho dostala, pochopiteľne, i zákaz chovať zvieratá. „Kameraman“ Corey obstál o čosi lepšie, bol odsúdený len 30 dní až jeden rok, pričom päť rokov bude pod probačným dohľadom.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: depositphotos.com