Príspevok ženy z Veľkej Británie by dvihol tlak nejednému chlapovi. Frajer ju požiadal o ruku a daroval jej prsteň v hodnote približne 2 tisíc libier. Jej reakcia vás však dostane.Zdá sa, že niektoré dámy merajú lásku hodnotou prsteňa. Mladá Angličanka sa vyznamenala, keď sa uplakaná posťažovala na jednom zo zahraničných mamičkovských portálov, že dostala prsteň s malým diamantom. “Jeho plat má šesťmiestnu cifru, pripadá vám v poriadku, že ten diamant, ktorý mi kúpil, je tak maličký? Veď stál len dvetisíc libier, mám si ho brať?” Takto nariekala slečna na britskom serveri s názvom Mumsnet.

Babenka myslela, že ju budú zrazu všetky ženy ľutovať. Ostala však nemilo prekvapená: “Bože môj, berieš si ho kvôli veľkosti prsteňa??,” reagovala na príspevok užívateľka Mumsnetu. “Keby sa ti nepáčil, tak by som to chápala, takto ale vôbec, si chamtivá.”

Verme, že sa chalan čo najskôr spamätá a túto prašivú zlatokopku pošle kade ľahšie! :P

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Giphy.com, Pexels.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Noro
„Ak nemôžeš lietať, tak bež. Ak nemôžeš bežať, tak kráčaj. Ak nemôžeš kráčať, tak sa plaz. Ale nech už robíš čokoľvek, tak sa stále hýb vpred. “ – Martin Luther King Jr.