Azda najväčší talent súčasného slovenského hokeja mal v týchto chvíľach bojovať v nováčikovskom kempe Montrealu Canadiens o zotrvanie v prvom tíme. Namiesto toho sa však lieči z nepríjemnej choroby, ktorá už mnohým ukončilo kariéru.Martin Réway, hokejista, o ktorom sa hovorí ako o najväčšom hokejovom talente pod Tatrami za posledné roky, bol vo vážnom stave hospitalizovaný v Univerzitnej nemocnici v Martine. Vírusové ochorenie (hovorí sa aj o nedoliečenom zápale pľúc) spôsobilo zápal srdcového svalu. Kvôli rovnakému ochoreniu už predčasne ukončilo kariéru mnoho hokejistov, medzi nimi aj slovenský reprezentačný brankár Rastislav Staňa.

Martin sa v súčasnosti stále lieči z choroby, následkami ktorej stratil niekoľko kilogramov. Kedy sa na ľad talentovaný hokejista dostane, je otázne, no nemusí to byť dokonca ani v tejto sezóne. Napriek tomu Martin nestráca nádej a ďakuje za podporu všetkým svojim fanúšikom. Na sociálnu sieť Instagram pridal fotku z nemocničného lôžka s popisom: “Ďakujem všetkým za podporu a krásne správy. Veľmi si vážim, že mi držíte palce a dávate nádej, že bude všetko v poriadku.” My Martinovi takisto držíme palce a dúfame, že nás čo najskôr bude baviť svojím hokejovým umením už v drese Montrealu Canadiens.

Zdroj: Instagram.com, Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).