Čo by ste povedali na to, keby ste sa mohli takmer hodinu vznášať v oblakoch a ešte aj v oblasti, ktorú by ste si sami vybrali? Neznie to priam geniálne?

Let balónom nie je žiadna novinka a možno ste nad ním už aj párkrát uvažovali, len vaša predstava nikdy nenabrala reálne kontúry. Verte však, že ak by ste si aspoň raz dopriali tento neuveriteľný zážitok, určite naň budet spomínali do konca života. Jedinečný zážitok, krásny výhľad na vami vybranú oblasť z výšky 1000 – 2450 metrov a preletených 10 – 20 km vzdušnou čiarou (podľa sily vetra).

Untitled-2 copy

Letieť môžete naozaj kedykoľvek počas celého roka a každý deň v týždni, pričom hlavná sezóna prebieha cca od apríla do novembra. Lieta sa vždy ráno asi dve hodiny po východe slnka a popoludní zase dve hodiny pred západom slnka, kedy je úplne bezvetrie alebo fúka len slabý vietor. Pokiaľ by ste sa rozhodli, že chcete letieť ako väčšia partia, pokojne si môžete zážitok odniesť všetci súčasne vo viacerých balónoch.

vyber_z_balonoveho_lietania_10_20140113_1561832510

Takýto pocit si môžete vychutnať kdekoľvek na strednom a západnom Slovensku, avšak podmienkou je, aby ste konkrétne miesto konzultovali s pilotom.

Potom sa už len dúfať, aby vyšlo krásne počasie a nepršalo, pretože v takom prípade bude musieť byť let presunutý na iný termín.

Pozor! Momentálne je v ponuke akcia: 99 eur/os a k tomu 3+1 osoba zdarma!

Viac informácií sa dozviete zo stránky: www.darujletbalonom.sk.