Džíííííízs! Nech si už o mne pomyslíte, že som absolútny kretén alebo len ďalší z chudákov, ktorý sa potrebuje krátkym hejtom vyventilovať a dostať do povedomia iných ľudí, pokojne do mňa. Áno, mám rád srandu, áno, funguje na mňa aj prízemný a primitívny humor, avšak to, čo som dnes videl na moje vlastné, kiežby radšej slepé oči, ma takmer prinútilo vytiahnuť samopal a odstreliť si hlavu.

Ako sa hovorí, z hovna bič neupletiš, no niektorým našim slovenským ,,komikom” sa to darí vo všetkej počestnosti s absolútnou pravidelnosťou. Časy, kedy Frlajs & Zrebný so svojou crew natáčali celkom zábavné videá, sú už nenávratne preč a chlapcom evidentne dochádzajú každou ďalšou sračkou aj vtipné nápady. Musím sa priznať, zo začiatku som ich celkom žral a seriózne čakal, akú chu*ovinu zas vymysleli. Postupom času som sa však nielenže nesmial, no nezachytil som, žiaľ, ani náznak úsmevu na mojej severskými vetrami ošľahanej tvári, dokonca som mnohokrát nepochopil ani pointu videa. Vážení, keď sa už cítite trápne za ľudí, ktorí sa snažia byť zábavní ako fejkoví klauni na detských oslavách, zrejme je už niekde problém. A som si istý, že vo mne nebol.

Dnes prišiel po mnohých týždňoch opäť deň D, kedy mali všetci fanúšikovia Z&F možnosť šťastne si pohonkávať nad novým videom, ale! POZOR, to ešte netušili, čo sa na nich chystá. V prvom rade si mohlo tento ničím zaujímavý počin pozrieť limitované množstvo nadšencov v predstihu a následne publikovali tvorcovia šotík pred celým svetom. Ja nie som úplný je*o, ale toto??? Vážne??? Možno som len trochu jednoduchší chlapec od kurína, ktorý sa na dedinskom futbale sem tam pobije, ale za (slovom) šesť minút a štyridsať sekúnd som sa nepousmial ani len raz. Ba dokonca som ani nepochytil, o čom bolo toto nasilu vymyslené trápne video, ktoré hovorí snáď len o skutočnosti, že chlapci vystriedali vo véúbéčke za mastné prachy Zuzu a Peťu ejkejej Cuky & Luky. Ale veď viete, ako to je.. Čo by sme za peniaze neurobili, keď sa to ,,oplááááá”, všakže.. Mier s vami, AMEN. 🙂

PS: Nabúduce radšej počkať na dobrý námet ako silou mocou vydať sračku. 🙂

Foto/Video: YouTube, Facebook