Určite poznáte tie klasické ženské stránky, na ktorých sa dočítate informácie o tom, kto s kým chodí, ktorá modelka má veľký zadok, ktorý pes zasral trávnik či iné dôležité veci. My vám prinášame zaujímavú pikantnú debatku z jednej z nich!

Na jednej zo ženských stránok sa len nedávno rozbehla veľmi zaujímavá diskusia. Manželky a domáce paničky začali húfne rozoberať veľkosti prirodzení svojich manželov, a dokonca aj to, aká veľkosť im najlepšie sedí. Táto milá konverzácia nabrala taký rozmer, že si ju hromadne začali všímať aj rôzne zahraničné médiá. No a čo všetko nám ženy prezradili? Aký vták je ten ideálny? Nuž dievčence sa vyjadrili takto:

“Myslím si, že nie všetky ženy oceňujú hlboký prienik. Len strkanie dnu a von sa nepočíta. Spala som s mužmi rôznych veľkostí a ideál je niekde v strede. Toho najmenšieho som totiž sotva cítila a ten veľký ma takmer vystrčil z postele…” Donna (34)

schranka-01

Prečítajte si tiež:
Záleží ženám na veľkosti? Prehovorili skúsené herečky z filmov pre dospelých!

 

“Na veľkosti fakt záleží, a to nie som povrchná osoba, aspoň si to o sebe nemyslím. Môj ex ho mal naozaj malého a ja som to kvôli láske roky prehliadala, ale ten styk s ním bol naozaj príšerný. Po rozvode som si našla muža s väčším nástrojom a život s ním je skvelý!” Jasmine (28)

“Na poriadnu zábavu potrebujem chlapa, ktorý za prvé niečo v gatiach má a za druhé vie, ako to používať! Nie som zaťažená na XXL veľkosti, aj keď poriadna výbava poteší… Dôležité je, aby sa muž vedel postarať o mňa a aj o moje potreby!”  Rommie (43)

“Ak sa o mňa postará, tak mi je to v podstate jedno. Hlavne, aby nebol sebec a myslel v prvom rade na mňa, on sa predsa aj tak urobí vždy! Podľa mňa by chlapi mávali dostávať s občianskym preukazom aj permanentku do bordelu, nech sa najprv poriadne naučia, ako majú so ženou zaobchádzať!”  Emma (24)

“Mala som hneď dvoch partnerov, ktorí ho mali malého. S jedným to šlo a v podstate som sa nikdy nenudila a s tým druhým… no skrátka nebolo to nič moc. Na druhej strane som mala aj chlapa, ktorý ho mal doslova obrovského, a to bolo absolútne príšerné! Nemyslím si, že by záležalo na veľkosti, dôležitá je technika…” (31) Elizabeth

Vyzerá to tak, že na nejakej tej veľkosti predsa len ženám záleží, no na to, aby ste svoju partnerku perfektne ukojili, nie je evidentne nutné byť “kráľom hadov”.

Zdroj: Facebook