Americká vesmírna agentúra NASA pravidelne čelí obvineniam zo zatajovania informácií. Je to spôsobené predovšetkým stále rastúcim počtom konšpirátorov. Tí však už nie sú nijakými bláznami z radov “obyčajných” ľudí, ide o stovky vážených vedcov a odborníkov, ktorí sa zaoberajú skúmaním javov, akými sú UFO či mimozemské stopy na našej planéte.Čím ďalej, tým viac ľudí je presvedčených o tom, že skutočne existujú nielen primitívne mimozemské formy životy, ale že nás nejaké civilizované bytosti, ktoré sú na vyššej úrovni, pravidelne navštevujú a sledujú. Dôkazov totižto neustále pribúda a podľa mnohých ich má aj NASA priamo pod nosom, len ich nechce vidieť, prípadne o nich odmieta informovať verejnosť.

Keďže NASA vysiela z vesmírnych staníc verejne dostupné video nonstop, každý z nás môže sledovať, čo sa práve v okolí danej ISS (medzinárodnej vesmírnej stanice) teraz deje a taktiež môže nahliadnuť do archívu. Práve na starších videách našli ufológovia či rôzni zanietenci dôkazy pohybu UFO v tesnej blízkosti ISS. NASA to však absolútne radikálne popiera: ,,Žiadne UFO, ako ho ľudia vo všeobecnosti chápu, nebolo z našej stanice sledované ani vzhliadnuté. Na záberoch sú bežné javy ako zanedbateľne veľké meteority či rôzne svetelné úkazy vznikajúce náhodnými odrazmi svetiel od okien ISS a podobne. Astronauti nikdy nevideli nijaké dôkazy o mimozemskom živote, pretože všetko sú to spomínané ľadové kryštáliky, záblesky a úlomky vesmírnych telies.”

Toto tvrdenie je ale podľa ufológov absolútne smiešne, pretože samotní bývalí vojenskí piloti, členovia utajených misií či astronauti v minulosti priznali, že na vlastné oči videli skutočne záhadné objekty, ktoré sa vymykali spomínaným úlomkom alebo náhodným odrazom svetla.

Aký je váš názor na UFO?

Loading ... Loading ...

Jedno z videí, na ktorých ufológovia zhrnuli niekoľko zvláštnych objektov viditeľných z ISS

Zdroj: iprima.cz | Foto: Twitter,  nasa.gov | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba