Encyklopédie Zviera, História a Umenie – Základný kameň rodinnej knižnice – pútavejšie vyhľadávanie ako na webe 

Dynamické spracovanie, ohromujúci vizuál, len dôveryhodné a aktuálne informácie!

Ak chýba vo vašej knižnici publikácia, ktorá zaujme na prvý pohľad a udiví nielen vás, ale aj vaše deti, potom sú tieto encyklopédie v novom modernom vydaní správna voľba. Kvalitné fotografie, pôsobivé zalomenie strán, prehľadný text, zrozumiteľný jazyk, k tomu atraktívny obal a nápaditý dizajn – to všetko robí z týchto kníh jedinečných encyklopedických sprievodcov.  Prinavráťte do svojich domovov radosť z čítania a doprajte s nový zážitok z poznávania!

Zviera Zviera

Sprievodca svetom živočíchov od najväčšieho cicavca po najmenšieho bezstavovca. Ich rozmanitosť a krásu približuje kvalitnými fotografiami, aktuálnym odborným textom a nápaditým dizajnom. V knihe je zaradených vyše 2000 druhov zvierat.

 

zvierata

Historia

História

Publikácia sleduje vývoj a pokrok ľudstva z rozličných uhlov, všíma si kľúčové udalosti, zásadné myšlienky, politické mocnosti, ústredných jednotlivcov a technické prelomy, ktoré utvárali dejiny. História je vďaka originálnym, názorným, vizuálne ohromujúcim materiálom a množstvu dôveryhodných informácií unikátnym sprievodcom na ceste k dnešku.

184-185_Historia

Umenie Umenie

Encyklopédia určená do domáceho prostredia ako dokonalá súhrnná galéria – približuje tvorbu vyše 700 umelcov významných období dejín umenia a sprostredkúva základné poznatky o určujúcich tendenciách a vplyvoch jednotlivých období. Kľúčové výtvarné diela sa tu rozoberajú veľmi dôkladne, aby uľahčili pochopenie umelcových zámerov, jeho štýlu a postupov. Túto jedinečnú prehliadku dopĺňajú tematické galérie zasväcujúce do spôsobu, ako umelci rozličných období a geografických oblastí narábali s tým istým námetom, napríklad s krajinou, aktom či zvieracím motívom.

umenie

Viac informácii sa dozviete zo stránky http://www.bux.sk/