Suspendácia a finančný trest. To je verdikt pre dvoch MMA zápasníkov, ktorí sa proti sebe postavili ešte v roku 2018 v rámci zápasu UFC 229. Conor McGregor aj Khabib Nurmagomedov dostali zákaz činnosti na niekoľko mesiacov!

Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov sa postarali o bitku roka v MMA, keď si 6. októbra 2018 zmerali sily v rámci zápasu UFC 229. Po súboji však prišli na rad viaceré prehrešky od oboch fighterov a za tie sú teraz potrestaní. Khabib Nurmagomedov dostal dištanc na 9 mesiacov a pokutu vo výške 500 tisíc dolárov, pričom za dobré správanie mu môže byť trest znížený na 6 mesiacov. Počíta sa od dátumu súboja s McGregorom. Slávny Ír dostal zákaz činnosti na 6 mesiacov a jeho suspendácia vyprší 6. apríla 2019. Aj Conor dostal finačnú pokutu a to vo výške 50 tisíc amerických dolárov.

Zdroj: Mmajunkie.com, Twitter | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D