Viacerými médiami koluje rajcovný záber Dominiky Cibulkovej, na ktorom je naša tenistka iba v spodnej bielizni. Hoci je táto fotka prezentovaná ako jej horúci pozdrav pre fanúšikov, je dosť možné, že sa jedná o uniknutú fotku z jej súkromného archívu. Ani na svojom Facebooku a ani na Instagrame ju totiž známa Slovenka nezdieľala!Slovenská tenistka Dominika Cibulková je v posledných dňochv v našich médiách často skloňovaná hlavne kvôli svojmu údajnému plánu odísť zo Slovenska. Taktiež sa o nej písalo na zahraničných portáloch, kde jej dokonca prischla nelichotivá prezývka. Dôvodom je zlozvyk, ktorý robí Dominika Cibulková počas každého svojho zápasu. Našej tenistke sa momentálne veľmi nedarí ani na kurtoch, pretože pred pár dňami vypadla v 3. kole Wimbledonu. Porazila ju Chorvátka Ana Konjuhová.

Najnovšie sa na viacerých portáloch objavila fotka, či dokonca aj gif, na ktorom je naša tenistka oblečená iba v spodnej bielizni. Hoci je tento záber prezentovaný ako jej horúci pozdrav pre fanúšikov, Dominika túto fotku nezdieľala ani na svojom Facebooku a rovnako tak ani na Instagrame. Je preto dosť možné, že ide o uniknutú fotku z jej súkromného archívu!

Spomínanú fotku Dominiky Cibulkovej v spodnej bielizni si môžete pozrieť — TU

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk – TU

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D