Milionárska dedička Paris hilton je v poslednom období na Instagrame veľmi aktívna a snaží sa zaujať provokatívnymi zábermi. Nedávno zverejnila fotku svojho zadočku v čiernych… vlastne ani netušíme, čo presne to vo fashion slangu je, ale povedzme si chlapsky a úprimne, nevyzerá to najhoršie!

Paris Hilton bola svojho času jednou z najväčších mediálnych hviezdičiek šoubiznisu. Plnila titulky novín i časopisov najrôznejšími škandálmi, pritom sa pokúšala o spevácku či hereckú kariéru. Dedička miliardového impéria ani v jednom z týchto odvetví neuspela, ale napriek tomu sa stala ikonou. Dnes má Paris Hilton už 37 rokov, ale stále provokuje. Jej profil na Instagrame sleduje viac ako 10 miliónov ľudí a v posledných dňoch či týždňoch na ňom nenájdete takmer nič iné, iba provokatívne snímky. Na tej poslednej ukázala zadoček a ten veru nie je na zahodenie, či?

Paris Hilton

Spomínanú fotku nájdete na jej Instagrame – TU

Foto: Instagram/Parishilton

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D