Pravda je taká, že hlavne nám mužom filmy pre dospelých poriadne skreslili realitu. Lepšie povedané, žijeme v ríši snov, v ktorej by mali byť naše ženy schopné podať výkon ako čínske 140 cm vysoké gymnastky. V skutočnosti je však takáto “divočina” pre naše partnerky neraz vyslovene nežiadúca. Aké polohy majú teda dámy v posteli najradšej?Cowgirl

Jedna z troch najobľúbenejších polôh, počas ktorej je žena schopná dosiahnuť vrchol. Dôvody, prečo je to tak, sú vcelku jednoduché. Po prvé, keďže je na vrchu, má kontrolu nad situáciou – reguluje si tempo, intenzitu a hĺbku. Sama si určuje, čo je pre ňu príjemné a čo chce. Áno, čítate dobre, toto je jedna z málo situácií, kedy žena vie, čo chce. Okrem toho, pri tejto polohe dochádza k stimulácii prvej tretiny jej vagíny, ktorá je najcitlivejšia.

Doggy style

Táto poloha v nás prebúdza tú primitívnejšiu, zvieraciu časť nášho “ja”. Aj keď ženy sa tvária, že nie, verte, že toto animálne “ja” majú aj ony. Pri doggy style je dôležitý ešte jeden fakt, ktorý je skôr anatomický než psychologický. Počas se*u dochádza k stimulácii krčka maternice, čo je mimoriadne senzitívna oblasť, pretože je pokrytá nervovými zakončeniami. Pamätajte – intenzívne, ale nežne.

Starý dobrý misionár

Opäť aj táto poloha má dva rozmery. Ten prvý je psychologický. Ide o mimoriadne intímny moment medzi mužom a ženou. Môžete sa pozerať jeden druhému priamo do očí a bozkávať, čo je silný zážitok. Druhý je anatomický. Misionár totiž maximalizuje plochu dotyku vašich tiel, pričom pri správnej technike môžete zároveň stimulovať aj jej klitoris, čo je pre vás win-win situácia.

Zdroj: menshealth.com | Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.