Keď sa na ňu pozriete, asi sa vám okamžite odkrví mozog, pretože Ariana má skutočne krásnu postavičku a ešte krajší úsmev. Lenže, nie vždy je všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Aj ona má svoje tajomstvo!

Má dvadsaťštyri rokov a vyzerá skvele. Reč je o krásnej Ariane Omipi, po ktorej túži nejeden chlap. Má to však háčik. Keby ste ju stretli rok dozadu, asi by ste ju nespoznali. Táto kráska totiž vážila neskutočných 130 kilogramov!

S nadváhou bojuje už od roku 2012 a hoci sa viackrát snažila schudnúť, nedarilo sa jej. Ariana sa však napriek nenávistným komentárom na svoju osobu nevzdáva a už teraz zhodila 68 kíl. „Nebolo to o tom, že by som jedla nezdravé jedlo. Jedla som zdravo, no moje porcie boli mimo kontrolu. Prejedala som sa,“ priznáva dievčina z Nového Zélandu.

Dvakrát jej odhodlanie stroskotalo na tom, že jednoducho prestala dodržiavať diétu a svojim followerom, ktorí boli nadšení z jej premeny, začala ukazovať fotky jedla namiesto svojej postavy.

Napokon však tomu dala ráznu stopku, išla na operáciu žalúdka a dala si ho zmenšiť. Samozrejme, naďalej sa zdravo stravuje a pravidelne cvičí, vďaka čomu sa jej váhu podarilo udržať a vyformovala si figúru. Pozrite sa na jej premenu!

Jej premenu si môžete pozrieť –TU–

Zdroj: News.com.au | Foto: Instagram/Arianaomipi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.