Sláva netrvá večne. A vedia to mnohé hviezdy Hollywoodu, ktoré sa však akosi nevedia zbaviť svojich manierov a nevedia sa trošku uskromniť. Mnohí z nich preto zažívajú krušné časy, lebo už dávno nie sú tak bohatí ako kedysi!

Michael Jackson

Michael bol počas života považovaný za milionára, kto by však tušil, že jeho dlhy budú po jeho smrti predstavovať 300 miliónov dolárov!

Brandan Fraser

Brandon už dlho nedostal kvalitnú rolu. Práve preto pred súdom musel priznať, že už viac nie je schopný platiť na svoje deti 900-tisíc dolárov ročne.

Francis Ford Coppola

Dlhy svetoznámeho režiséra predstavujú takmer 98 miliónov dolárov! Za svoje veľké finančné problémy viní film One from the heart, ktorý nedosiahol zisk.

Nicholas Cage

Cage neodolal pokušeniu a svoje peniaze investoval do kúpy dvoch hradov. Možno preto nie je prekvapením, že v roku 2009 zbankrotoval.

Mike Tyson

Jeden z najznámejších boxerov za svoju zarobil kariéru krásne milióny, o ktoré však prišiel po tom, ako čelil rozvodu a obvineniu zo znásilnenia. Po svojom úspešnom návrate však opäť prišiel o všetky úspory, ktoré okamžite utratil.

Lil Kim

Umelkyňa už takmer 7 rokov neplatila svoje dane. Momentálne dlží viac ako milión dolárov. Aby to nebolo málo, jej bývalý advokát ju žaluje za to, že mu nebola ochotná platiť.

Kim Basinger

Aj kedysi nádherná, rajcovná Kim si vytrpela svoj pád po tom, ako musela priznať bankrot. Jej dlhy presahovali 7,2 milióna dolárov.

MC Hammer

Raper MC Hammer sa zadĺžil hlavne kvôli luxusnému životnému štýlu, na ktorý už dávno nemá finančné prostriedky.

Lindsay Lohan

Mladá herečka je známa hlavne svojimi problémami s drogami. Lindsay nakoniec prišla o všetko, z dna jej pomohol až Charlie Sheen.

Johnny Depp

Depp sa v poslednej dobe zmieta vo finančných ťažkostiach. Niet sa však čomu čudovať, keď herec investuje napríklad len na kvalitné víno takmer 30 tisíc dolárov za mesiac…

Zdroj: List25.com, YouTube | Foto: Instagram