Vzrušuje vás nebezpečenstvo a monotónne každodenné užívanie vás už nebaví? V takom prípade môžete vyskúšať jednu z desiatich se*uálnych praktík, ktoré sú však už posunuté za hranicou zdravého rozumu. 

1. Se*uálna ruleta

Vznikla v Srbsku a princípom je to, že prídete v maske na párty, kde sa oddávate hromadným orgiám. Má to však háčik – jeden zo zúčastnených je nakazený HIV.

2. Stealthing

Muž si dá počas súlože dole kondóm, čím ženu vystaví riziku nechceného tehotenstva. Vo Švajčiarsku je táto zábavka trestným činom.

3. Autoerotická asfyxia

Partner vám nasadí počas súlože na hlavu igelitové vrece, kuklu či vás nejakým iným spôsobom pridusí. Pre niekoho vzrušujúca praktika, no v mnohých prípadoch sa skončila smrťou.

4. Water torture

Orgazmus by ste mali dosiahnuť pocitom topenia sa. Alebo sa môžete aj utopiť.

5. Pearling

Muž si dá pod kožu svojho nádobíčka voperovať niekoľko korálikov, ktoré stimulujú partnerku. Často však pritom vzniká veľa infekčných a iných poranení.

6. Hematolagnia

Se*uálnych partnerov vzrušuje pohľad na tečúcu krv. V zápale vášne ale môže vzniknúť množstvo nebezpečných poranení.

7. Pyrophilia

Ide o vzrušenie pri pohľade na oheň či pri manipulácii s ním počas súlože.

8. Formicophilia

Vzrušenie z toho, že po vás lezie nejaký hmyz. Možno sa to nezdá byť nebezpečné, no používa sa i množstvo jedovatých druhov hmyzu.

9. Omorashi

Táto praktika vznikla v Japonsku a ide o súlož s úplne plným močovým mechúrom. Môže to však spôsobiť jeho zápal či dokonca prasknutie.

10. Hybristophilia

Se*uálna príťažlivosť k páchateľom trestných činov, najčastejšie znásilnenia či zneužívania.

Zdroj: extra.cz | Foto: pixabay.com