Od ukončenia reality show Hotel Paradise už ubehlo päť rokov. Okrem Zuzany Plačkovej či Nely Slovákovej vám určite ostala v pamäti aj tvár Dominiky Kukáňovej, ktorá skúšala zažiariť aj v ďalších televíznych programoch, ako Nákupné maniačky alebo Zbohom Slovensko. 27-ročnú Dominiku Kukáňovú vnímali diváci počas jej účinkovania v reality show Hotel Paradise ako bacuľku. Tučná však určite nebola, len jej krivky mali plnšie tvary na tých správnych miestach. Dnes ale Domča vyzerá úplne inak.

Plavovláska sa živí ako fitness trénerka a okrem toho preteká v kategórii bikini fitness, v ktorej sama sebe nasadila latku veľmi vysoko. Hneď v prvej súťaži si totiž vybojovala prvenstvo. Spolu s kilami však Dominike odišli aj prsia, ktoré si preto nechala vylepšiť silikónmi. Veľké kozy a vypracované telo z nej tak robia novú konkurentku Timey Trajteľovej či Nikoly Weiterovej.

Dominika v Hoteli Paradise

Dominika ako fitnesska

Celú postavu Dominiky v bikinách si môžete pozrieť >>> TU

Foto: Instagram, YouTube, hotel-paradise.blog.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.