Tento rok je pre fanúšikov futbalovej série FIFA špeciálnym, pretože prvýkrát v histórii sa rivali Lionel Messi a Cristiano Ronaldo dočkali rovnakého hodnotenia, keď si obaja vyslúžili celkových 94. YouTuberi sa dostali v predstihu k hre FIFA 19 a pokúsil sa získať Messiho s Ronaldom do jedného tímu, respektíve Lionela do Realu Madrid. Ako to dopadlo? 

Lionel Messi do Realu Madrid FIFA 19

Úplne prvý megatrejd na hre FIFA 19 skúsil YouTuber menom Rich Leigh, keď sa pokúsil získať Lionela Messiho z Barcelony do Realu Madrid. Katalánci najskôr požadovali za svoju argentínsku superstar čiastku 180 miliónov libier, ale neskôr nečakane pristúpili na sumu 158 miliónov libier, čo je cca 177 miliónov eur.

Messi dostal rovnaký plat ako v Barcelone, teda 500 tisíc libier za týždeň a do Realu Madrid navyše prestúpil bez podpisového bonusu. Ako sa ukázalo, klubová rivalita v tejto virtuálnej realite ešte stále nie je ani zďaleka priblížená tej skutočnej.

Messi s Ronaldom do Manchestru United FIFA 19

YouTuber Tobias sa pre zmenu pokúsil získať do jedného tímu obidve súčasné superhviezdy. Lionela Messiho a Cristiana Ronalda sa snažil zlanáriť do Manchestru United. Najskôr však musel spraviť jednu vec a síce nasimulovať prvú sezónu v režime Kariéra, pretože o Ronaldovom prestupe sa nedalo jednať skôr, nakoľko do Juventusu prišiel len v lete 2018.

Po ročnej simulácii sa však Tobias pokúsil získať Messiho i Ronalda naraz, no a ukázalo sa, že vo virtuálnej futbalovej realite je možné naozaj všetko. Bez väčších problémov sa mu podarilo získať Ronalda za 100 miliónov libier a Messiho za sumu 143 miliónov. Obaja podpísali s United lukratívne kontrakty. Takže ako vidíte, v hre FIFA 19 je možné skutočne všetko.

Foto|Video: YouTube