Brazílsky futbalový krídelník Neymar sa stal v posledných hodinách futbalovou témou číslo 1. Dôvodom je jeho budúcnosť, pretože už po MS 2018 by sa mal 26-ročný futbalista vrátiť späť do Španielska!

Neymar sa v lete 2017 stal najdrahším hráčom futbalovej histórie, keď opustil Barcelonu a zamieril do francúzskeho PSG. Už po pár týždňoch sa začali objavovať zvesti, že Brazílčan tento krok trpko oľutoval a chce z PSG prestúpiť do Realu Madrid. Posledné hodiny všetky svetové športové portály, ako Goal, Sport Bible, Mundo Deportivo, Marca či AS, chŕlia informácie o tom, že už v lete 2018 sa má Neymar vrátiť do Španielska.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Problémom je však to, že každý z týchto webov prináša trošku rozdielne informácie. Niektoré portály píšu o tom, že brazílsky krídelník sa vráti do Barcelony, iné zase, že prestúpi do Realu Madrid. Všetky stránky sa ale zhodujú v jednej informácii a tou je výška prestupovej čiastky. Neymar by mal prestúpiť za astronomických 400 miliónov, pričom niekde je táto suma uvádzaná v eurách a niekde v britských librách, čo by bolo v prepočte dokonca 450 miliónov eur. Ťažko povedať, na koľko sú tieto špekulácie pravdivé a aká bude napokon po MS budúcnosť hviezdneho Neymara.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj: As.com, Sportbible.com, Goal.com | Foto: YouTube, Twitter