Tie najväčšie hviezdy zámorskej NHL si užívajú kráľovské peniaze a s nimi spojený veľkolepý luxus. Keďže ruský brankár Columbusu Sergei Bobrovsky sa rozhodol predať svoj byt v Columbuse, teraz môžu aj fanúšikovia nahliadnuť, v akom paláci si doteraz nažíval. Waw!

Sergei Bobrovsky, niekde uvádzaný ako Sergej Bobrovskij, je 30-ročný ruský gólman, ktorý patrí medzi najlepších hokejových brankárov celej NHL. Po tejto sezóne mu v klube Columbus Blue Jackets končí zmluva a podľa všetkého ruská superstar so zotrvaním v tíme už nepočíta, pretože predáva svoj luxusný byt.

Ten sa nachádza na 19. poschodí moderného bytového domu, ktorý je vzdialený len pár minút chôdze od domácej arény Columbusu. Podľa realitnej kancelárie The Raines Group je cena tejto nehnuteľnosti 2,95 milióna dolárov. Na YouTube možno nájsť propagačné video ukazujúce tento byt a takýto luxus sa bude zrejme páčiť nejednému z vás.

Sergei Bobrovsky byt Columbus

Len pre úplnosť dopĺňame, že Bobrovsky chytával v NHL dve sezóny za Philadephiu Flyers a hráčom Columbusu je od sezóny 2012/2013. Dvakrát tu vyhral Vezina Trophy pre najlepšieho gólmana NHL a s Ruskom získal na MS už zlatú, striebornú i bronzovú medailu. 1. júla 2019 sa stane neobmedzene voľným hráčom.

Zdroj: Nhl.cz, YouTube, Eliteprospects.com | Foto|Video: YouTube, Twitter