36-ročná modelka Silvia Kucherenko je známa tým, že sa za svoje telo vôbec nehanbí a rada sa pochváli ženskými krivkami. Prsia vystavuje pravidelne, na čo si už všetci zvykli, no teraz ukázala aj pozadie, ktoré veru neuvidíte každý deň. A k tomu pripojila aj jasný odkaz! 

Silvia Kucherenko si už za svoju kariéru zvykla na všeličo a väčšinou sa musela zmieriť aj s nepríjemnými komentármi na vraj príliš odvážne fotky, ktoré uverejňuje. Preto sa v popise spomínaného záberu v plavkách zozadu už vopred voči kritike obrnila: „Skôr, ako niekto začne kecať, že som postla fotku ako z časopisu pre dospelých, sa chcem spýtať jednu vec. Cez víkend som bola v Bešeňovej (kúpalisko) a počúvajte, oni tam všetci fotili pre pánsky časopis? Lebo tiež boli len takto v plavkách a nezakrýval sa nikto, aby mu nebolo vidno zadok…sranda… som nevedela, že toľko ľudí fotí pre pánske magazíny.” 

Máloktorému chlapovi by asi takýto pohľad či už na Instagrame alebo aj na spomínanom kúpalisku vadil, a preto si ho môžete aj vy v pokoji vychutnať v závere nasledujúcej galérie!

Silvia Kucherenko

Fotku nájdete – TU

Foto: Instagram/Silviakucherenko