Existuje nespočetné množstvo erotických úchyliek a odchyliek, ktoré je naozaj ťažké pochopiť. Na rozdiel od tých síce nechutných, no zároveň neškodných sa jedna najbizarnejšia líši v tom, že za ňu zaplatia obaja aktéri privysokú daň.

Vzrušuje vás predstava sledovať, ako niekto v bolestiach bojuje o vlastný život? Mali ste niekedy potešenie z toho, že zabijete zvieratko? Vyžívate sa v mentálnom týraní ľudí? Pokiaľ ste na všetky tieto otázky odpovedali nie, môžete sa upokojiť. V opačnom prípade zbystrite pozornosť, pretože sa môže jednať o príznaky patologického sadizmu, kedy jeden cíti vzrušenie a ten druhý pomaličky skonáva v mukoch a strachu. Spomeňte si, či vás niekedy uspokojil pohľad na trpiaceho človeka alebo zviera.

Kde je dopyt, tam je aj ponuka

Ruka v ruke s patologickým sadizmom kráčajú aj možnosti, ako svoj smäd po bolesti a krvi uspokojiť. O žánri s názvom SNUFF sa veľmi nehovorí a jeho distribúcia je trestným činom nielen u nás, ale na celom svete. Napriek tomu, že trestná sadzba je minimálne doživotie, páchatelia sú v 99 % prípadov nepolapiteľní.

Čo znamená SNUFF a kde sa s ním stretnete

Snuff je filmový žáner natáčaný v najodvrátenejšom priemysle pre dospelých. Jedná sa o videonahrávky, na ktorých je obeť mučená najhoršími spôsobmi v priamo prenose, pričom zábery sú častokrát spojené so znásilnením a končiace smrťou obete. Takýto typ filmov sa teší obľube najmä v Južnej Amerike a ázijských štátoch. Na internete sa ale tiež môžete stretnúť s takzvaným falošným snuffom, v rámci ktorého je smrť len hraná. Reálne videá tohto žánru sa vo väčšine prípadov natáčajú skôr na objednávku klienta, poprípade sú vyrábané a ponúknuté dôveryhodným ľuďom. Obeťami sa najčastejšie stávajú mladé ženy, ktoré sú unášané, a po ich zmiznutí nebude pravdepodobne nikto pátrať.

Na tento žáner je zákon prikrátky

Dôkazov o existencii týchto video nahrávok je naozaj veľmi málo. Častejšími prípadmi, kedy stihnú činné orgány páchateľa zadržať, sú tie, v ktorých sa jedná o masového vraha, nie o režisérov snímok. Ak sa niekto k takému filmu dostane, znamená, že ide o dostatočne finančne zabezpečenú osobu, z čoho plynie aj jej vysoké postavenie s dobrými kontaktmi a konexiami, a schopnosť postarať o to, aby polícia po obetiach nepátrala, respektíve aby zmizli všetky dôkazy. Pokiaľ by ste na takéto video niekedy v živote natrafili, malo by byť vašou povinnosťou ohlásiť ho príslušným orgánom.

Foto: giphy.com, newsapi.com, denverpost.com, depositphotos.com