Môže sa to zdať ako bláznivý nápad, no 21-ročná Sterre z Holandska podnikla vzrušujúcu cestu po Austrálii, a to úplne nahá! Inšpirovaná instagramovou stránkou “Get Naked Australia” odhodila všetky zábrany a urobila asi najšialenejšiu vec vo svojom živote. Celý svoj trip šiestou najväčšou krajinou sveta totiž poctivo zaznamenávala, aby sa ním následne mohla pochváliť na svojej sociálnej sieti, ktorá jej zabezpečila popularitu po celom svete.Turistiku “naholo” však Sterre neznepríjemňovali len všade prítomné pavúky a komáre, na ktoré si musela kráska zvyknúť, ale aj zvedavé a nechápajúce pohľady náhodných okoloidúcich, ktorí často nevedeli, ako pri stretnutí s nahou Holanďankou reagovať.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Cestovateľka sa vyjadrila, že nemieni zostať iba pri tejto jednej skúsenosti a v budúcnosti plánuje bez šiat preskúmať všetky zeme na svete. Nuž, máme sa na čo tešiť, možno príde aj k nám!

Sterre z Holandska a jej nezvyčajná výprava

Naked travel girlGet Naked Australia

Sterri v celej kráse si môžete vychutnať —TU—

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)