Instagram je momentálne najpopulárnejšou sociálnou sieťou a kto ho nemá, tak ten ako keby ani neexistoval. Chlapi na ňom okrem mladých báb, ktoré sa tam predvádzajú jedna radosť, obľubujú aj rajcovné mamičky. A tie, ktoré vám ukážeme v našej galérii dnes, sa určite oplatí sledovať! 

Sarah Stage

35-ročná rodáčka z Kalifornie je mamou dvoch synov Jamesa (4) a Logana (2). Ich mamina sa okrem svojho instagramového profilu, kde ju sleduje 2,2 milióna ľudí, venuje aj fitness trénerstvu, modelingu a celkovo zdravému životnému štýlu. Sarah spravuje takisto aj vlastný YouTube kanál, kde má vyše 15 000 odoberateľov. Na ten pridáva najmä videá z posilňovne a pohľad na tvarovaný zadoček v legínach určite neodmietne žiaden chlap. Pekná tvárička a skvelá postava, to je Sarah Stage!

Hannah Polites

Narodila sa v austrálskom Melbourne a v Austrálii žije aj v súčasnosti. Ešte len 22-ročná blondínka sa na Instagrame prezentuje ako zdravo žijúca cestovateľka a predovšetkým matka 2-ročnej dcérky Evaliah Grace. Hannah je aj teraz aktuálne tehotná a nedávno zverejnila na svojom insta účte aj nahú fotku, na ktorej sa pochválila svojim rastúcim bruškom. Táto mladá baba teda so založením veľkej rodiny viditeľne nevyčkáva, no na jej príjemnom vzhľade a rajcovnej postavičke sa to nijak neodrazilo!

Maria Kang

Ďalšia z kategórie fit mamičiek, ktoré si na svojej postave zakladajú aj po narodení detí. 38-ročná Maria má viditeľne ázijské korene, no pochádza zo San Francisca. Svoju základňu fanúšikov si vybudovala najprv na Facebooku, kde ich mala vyše 320-tisíc, no postupne sa taktiež presunula na Instagram. Matka troch chlapcov má aj napriek blížiacej sa 40-tke stále čo ponúknuť a jej forma je naozaj obdivuhodná!

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.