Ľudia dokážu kvôli získaniu partnera urobiť riadne voloviny. A najmä ženy. Už dávno totiž nežijeme v dobe, kedy sme my, chlapi, tí borci, čo ženskú dobývajú. Len keď sa žena ponúkne na zlatom podnose, už akosi strácame záujem. A táto zásadná vec zrejme nedošla ani kočke menom Lizzy.

Je fajn, ak žena prejaví o nás záujem, ale nesmie sa nám pchať do pozornosti za každú cenu. My muži máme v sebe zakorenený pud, ktorý nás nabáda ženy dobývať. Ak sa nechá príliš ľahko, strácame záujem, ak odoláva príliš dlho, tiež ho strácame. Alebo ak nechápe, že ju jednoducho nechceme, začína nám liezť na nervy. Takáto nechápavá je aj Lizzy Fenton. Tá ani po niekoľkých mesiacoch odmietania nestrácala nádej, že Cartera uženie do vzťahu.

Jej posledným výkrikom do tmy bola prezentácia s dôvodmi, prečo by s ňou mal chodiť, ktorou sa pochválila aj na Twitteri. Ani pravidelný rast pŕs ho nepresvedčil a dievčinu poslal do teplých krajín. My sa mu ani nečudujeme, len si klepeme po čele, čoho všetkého sú ženy schopné, aby nás dostali.

Zdroj | Foto: Twitter