Začiatkom septembra sa v Slovenskom dome v Prahe uskutočnila výstava fotografií Dávida Mináča. Keďže alfou a omegou celej výstavy úspešného fotografa boli krásne ženy, niet sa čo čudovať, že bola viac než úspešná! Toto sú exkluzívne zábery z nej!

David Mináč je fotograf, herec a scenárista, ktorý vyštudoval film a psychológiu na University of Southampton vo Veľkej Británii. V Slovenskom dome v Prahe sa 6. septembra 2016 uskutočnila výstava fotografií tohto talentovaného umelca, ktorého najviac fascinuje zlatá éra talianskeho a amerického filmu. Tá bola v šesťdesiatych rokoch minulého storočia a práve v duchu tohto obdobia celá výstava prebiehala.

Dávid Mináč fotografie

Hlavným mottom tejto jedinečnej a úspešnej výstavy bol citát od Aristotela: ,,Krása je dar od Boha.“ Niet preto divu, že o krásne ženy na výstave nebola núdza. Modelkami na vystavených fotografiách boli najkrajšie ženy z našich končín. Karolína Chomisteková (Miss Slovensko 2013 a v súčasnosti riaditeľka Miss Slovensko), Miriam Mattová (Miss Bikini Universe 2013), Denisa Vyšňovská (Miss Universe Slovensko 2015) a svetoznáme modelky Michaela Karaková, Soňa Štefková a Simona Lukáčová. Vychutnajte si pohľad na tieto krásne ženy na fotografiách Dávida Mináča v tejto exkluzívnej fotogalérii.

Fotografie Dávida Mináča

Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografieDávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie Dávid Mináč fotografie

Videoreportáž z výstavy Dávida Mináča

Video: YouTube.com | Foto: Dávid Mináč